Słuchawki Dyson Zone Air Filtering w sprzedaży w styczniu za 949 USD

Ogłoszone wcześniej w tym roku połączenie słuchawek Dyson z redukcją szumów i przenośnego systemu oczyszczania powietrza — zwane Strefą Dyson — ostatecznie trafi do sprzedaży w Chinach w styczniu 2023 r., a w marcu w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Cena £? Fajne 949 dolarów. To dużo pieniędzy, ale to nie są słuchawki na co dzień. Próbowałem ich i wcale nie są złe.

Dyson mówi, że próbuje rozwiązać dwa problemy z głośnikami Zone: zanieczyszczenie powietrza i zanieczyszczenie hałasem. Same słuchawki to nauszne puszki w stylu słuchawek z aktywną redukcją szumów, która ma na celu rozwiązanie drugiego problemu, a kiedy byłem w okolicy, jestem pod wrażeniem. Głośne odgłosy w pomieszczeniu i (symulowane) odgłosy ruchu ulicznego zostały ograniczone do minimum i nie mogę się doczekać, aby wkrótce zabrać je na ulice miasta w celu przetestowania w prawdziwym świecie.

Ale te słuchawki wymagają technologii redukcji szumów, ponieważ nowe mini kompresory Dyson umieszczone tuż za przetwornikami zasilają system filtracji powietrza. Aby korzystać z systemu filtracji, należy założyć maskę na twarz, która mocuje się magnetycznie do słuchawek i znajduje się tuż przed ustami i nosem, zapewniając ciągły przepływ czystego, przefiltrowanego powietrza. Algorytmy redukcji szumów zostały specjalnie dostrojone, aby pomóc zmniejszyć ilość hałasu wytwarzanego przez dwa wentylatory elektryczne obracające się z dużą prędkością obok uszu.

Zdjęcie przedstawiające słuchawki na manekinie

Dyson Zone jest produkowany od ponad pięciu lat.

Andrew Lanxon/CNET

Obszar jest skierowany do mieszkańców miast, którzy często będą narażeni na złą jakość powietrza w tętniących życiem centrach miast i systemach komunikacji zbiorowej. Dyson twierdzi, że jego filtry są w stanie wychwycić 99% zanieczyszczeń pyłowych, w szczególności gazów i cząstek najczęściej kojarzonych z zanieczyszczeniami śródmiejskimi.

W moim krótkim czasie ze Zone uważam, że słuchawki są wygodne. I chociaż początkowo noszenie systemu brwi wydawało się trochę dziwne, uczucie dziwactwa szybko zniknęło. Z pewnością mogę sobie wyobrazić wiele osób decydujących się na noszenie takiego systemu w najgęściej zaludnionym mieście na świecie. Jakość dźwięku jest również doskonała, ale zostawię pełną ocenę tego obszaru do pełnej recenzji, kiedy w nadchodzących tygodniach odpowiednio dostanę narzędzie.

READ  Prezes Apple, Tim Cook, składa hołd 9-letniej hinduskiej dziewczynie, która opracowała aplikację na iOS

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *