Słuchawki Jabra Elite 4 Active mają sportowy design bez skrzydeł i ANC

Duńska firma Jabra wprowadziła nową parę bezskrzydłowych sportowych wkładek dousznych, popularnych w tym konkretnym typie urządzeń do noszenia, dając konsumentom, którzy prowadzą aktywny tryb życia, prostszą opcję audio. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite 4 Active mają wiele funkcji w stosunkowo niskiej cenie, w tym aktywną redukcję szumów (ANC).

Jabra

Jabra Elite 4 Active, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony do użytku w aktywnych sytuacjach, w tym podczas jazdy na rowerze lub treningu. Funkcja ANC odfiltrowuje większość szumów otoczenia, zapewniając wysoce izolowane wrażenia dźwiękowe, podczas gdy tryb HearThrough umożliwia dotarcie dźwięków zewnętrznych do uszu użytkownika w sytuacjach, gdy jest to konieczne ze względów bezpieczeństwa lub komfortu.

Tryb obsługuje systemy Android i iOS z połączeniem przez Bluetooth 5.2. Model ma blokową, kanciastą konstrukcję z odpornością IP57 na wodę, w tym pot. Cztery wbudowane mikrofony umożliwiają użytkownikom odbieranie i odbieranie połączeń, a specjalna osłona mikrofonów z siatki redukuje szum wiatru. Model zawiera przetworniki 6 mm.

Użytkownicy mogą spodziewać się do 7 godzin użytkowania na jednym ładowaniu baterii, co wydłuża się do 28 godzin, jeśli weźmiemy pod uwagę etui ładujące. Etui obsługuje szybkie ładowanie, zapewniając 1 godzinę odtwarzania na każde 10 minut ładowania. Model umożliwia korzystanie z jednej słuchawki, co oznacza, że ​​jedną słuchawkę można używać, a drugą pozostawić w etui do ładowania. Inne godne uwagi funkcje to Spotify Tap, dostęp głosowy do Alexy i obsługa Google Fast Pair.

Jabra

Chociaż firma Jabra wprowadziła ten model przed targami CES 2022, nadal brakuje niektórych szczegółów i oczekujemy, że dowiemy się więcej, gdy rozpocznie się Electronics Show. W tej chwili Jabra Elite 4 Active jest Wymienione na stronie internetowej brytyjskiej firmyAmazon w Wielkiej Brytanii i Australii JB Hi-Fi; Jednak nie pojawił się jeszcze na amerykańskiej stronie firmy czy Amazonie, a także na innych rynkach. Cena w Australii wynosi 179 USD, co wskazuje, ile konsumenci na innych rynkach mogą się spodziewać.

READ  Summer Game Fest Geoffa Keighleya odbędzie się 9 czerwca

Jabra to znana i ceniona marka w branży audio, ale nie tylko ona oferuje wysokiej jakości słuchawki dla osób, które uwielbiają słuchać muzyki i podcastów podczas ćwiczeń. Na przykład Beats ma profesjonalny model przeznaczony dla użytkowników, którzy często są w ruchu, takich jak producenci i inne znane marki, takie jak Bose, Jaybird i JBL. mamy Pełna lista słuchawek sportowych Może Ci się spodobać, w tym szczegóły dotyczące tego, co czyni go tak wyjątkowym.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top