Snapchat dodaje nowe funkcje interakcji ogłasza rozszerzone uruchomienie Snapchata dla Internetu

Snapchat dodaje nowe funkcje interakcji ogłasza rozszerzone uruchomienie Snapchata dla Internetu

snapchat ogłosić Kilka nowych funkcji poprawiających interakcję w aplikacji, a teraz oferuje swoją platformę internetową dla wszystkich użytkowników, która wcześniej była dostępna wyłącznie w Snapchat +.

Po pierwsze, Snap dodaje nowe skróty do czatu, aby ułatwić zarządzanie nieprzeczytanymi wiadomościami i odpowiadanie na Stories.

Jak widać na tym przykładowym ekranie, nowe skróty czatu, w kolorze jasnoniebieskim u góry ekranu czatu, zapewnią kolejny sposób filtrowania wiadomości i znajdowania podpowiedzi o klawiszach.

według Eksploduj, Eksploduj:

Nasze skróty przypomną Ci również, czy masz obowiązek zwrotu pieniędzy, i pokażą, kiedy są urodziny, dzięki czemu nigdy nie przegapisz czyjegoś wyjątkowego dnia ani nie zostawisz znajomego do czytania”.

Może to być łatwy sposób na bycie na bieżąco z rozmowami, zwłaszcza jeśli w danym momencie prowadzisz wiele rozmów.

Snap dodaje także nowe naklejki z pytaniami do historii, podobne do tej samej opcji, która jest już dostępna w Instagram i inne aplikacje.

Jesienna aktualizacja Snapchata

Zgodnie z najnowszymi aktualizacjami w iOS 16, Snapchat dodał nowe widżety ekranu blokady, które ułatwią otrzymywanie powiadomień i dostęp do czatów Snap bezpośrednio z ekranu głównego.

Jesienna aktualizacja Snapchata

Wreszcie Snap też Udostępnij komputerową wersję aplikacji wszystkim użytkownikom.

Zacząłem od początku z powrotem w lipcu Tylko dla użytkowników Snapchat + wersja internetowa umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości, prowadzenie rozmów wideo i rozmów głosowych – wszystkie centralne elementy komunikacyjne aplikacji będą teraz dostępne na Twoim komputerze stacjonarnym.

Snapchat na przeglądarkę umożliwia również korzystanie z wybranych obiektywów Snap do rozmów wideo.

Rozszerzona dostępność ułatwi ludziom kontaktowanie się ze znajomymi za pośrednictwem Snap na więcej sposobów, co może być szczególnie przydatne dla rosnącej grupy osób pracujących w domu.

Co, wraz z wiekiem odbiorców, staje się większym zainteresowaniem Snapa, a rozszerzone wydanie internetowe jest w pewnym sensie potwierdzeniem tego, ponieważ wydaje się, że jest zgodne ze zmianami publiczności.

READ  SharePlay w końcu pojawia się na macOS Monterey 12.1 – ale co to jest?

Możesz sprawdzić Snapchat w Internecie tutaj.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *