Snapdragon 888 Plus pojawia się w Geekbench z wynikiem 12 konkurentów dla iPhone’a

Samsung Galaxy S21 Ultra (na zdjęciu powyżej) ze Snapdragonem 888 to wysokowydajny znak wodny, ale może zostać pokonany przez następny układ Qualcomm, który mógł się właśnie pojawić. Test porównawczy, którym może być Snapdragon 888 Plus, pojawił się w Internecie na liście Geekbench, a jego wyniki prawie znacznie przewyższają wyniki testu iPhone’a 12.

Możesz zobaczyć domniemany Snapdragon 888 Plus (lub Snapdragon 888 Pro, Jak można by to nazwać) wyniki dla siebie na Baza danych Geekbench, Pokazuje wielordzeniowy wynik 3704 – i chociaż nie do końca pokonuje to wysoki znak wodny iPhone’a 12 3859, przebija inne telefony z Androidem wydane na początku tego roku, które są wyposażone w standardowy Snapdragon 888, taki jak OnePlus 9 Pro (3630) i Asus ROG 5 Pro (3,679).

(Zdjęcie: Geekbench)

Qualcomm zwykle rozpoczyna rok z flagowym chipsetem z serii 800 używanym w głównym oprogramowaniu dla Androida, a następnie w połowie roku wypuszcza wersję „Plus” dla telefonów wypuszczonych później. Lista Geekbench pokazuje pewne ulepszenia przechodzące ze Snapdragona 888 do rzekomego Snapdragona 888 Plus – to znaczy rdzeń wydajności Cortext X1 (zawarty w grupie 3 powyżej) ma 3,00 GHz, wyższy niż 2,84 GHz w poprzednim Krzemie. był Plotki Przed.

Na których telefonach będzie działać Snapdragon 888 Plus / Pro?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *