Sonda: Nie kupiłbyś telefonu z reklamami, gdyby był tańszy

Już od jakiegoś czasu obserwujemy ogłoszenia systemowe na smartfonach, ponieważ producenci starają się osiągnąć zysk (lub nawet większy zysk), jednocześnie oferując dobry sprzęt. Najlepsi producenci OEM, tacy jak SAMSUNGA XiaomiA prawdziwy ja Wszyscy grali w tę grę.

Zastanawialiśmy się jednak, czy konsumenci byliby skłonni kupić telefon z reklamami, gdyby był tańszy (np. 20% taniej). my Zadaj to pytanie Do naszych czytelników i udziel nam stanowczej odpowiedzi.

Czy kupiłbyś telefon z reklamami, gdyby był tańszy?

konsekwencje

Nasz sondaż rozpoczął się 28 lipca i do tej pory zliczono blisko 1500 głosów. Wyniki? Cóż, 90,03% ankietowanych czytelników stwierdziło, że nie kupiłoby telefonu z reklamami, gdyby był tańszy. Innymi słowy, obóz „nie” wygrał przez duże osuwisko.

Recenzje sugerują, że nasi ankietowani czytelnicy są po prostu zmęczeni reklamami na swoich urządzeniach lub że telefon z reklamami powinien być przynajmniej bezpłatny. Jeden z czytelników uważa również, że Amazonowi może ujść na sucho korzystanie z e-czytników i tabletów z reklamami, ponieważ narzędzia te nie są używane tak często, jak smartfony.

Związane z: Gdy w produkcie, za który zapłaciłem, pojawiają się nieuniknione reklamy, przestaję go używać

Tymczasem tylko 9,97% respondentów stwierdziło, że byliby zainteresowani telefonem z reklamami, gdyby był tańszy (zakładamy 20% zniżki). Dwa komentarze czytelników popierających to stanowisko sugerują, że zdecydowaliby się kupić tańszy telefon z reklamami, gdyby istniał sposób (nieoficjalnie) na wyłączenie reklam.

Co jest warte, inny czytelnik słusznie zauważa, że ​​Amazon sprzedawał tańsze telefony z reklamami lata temu, zanim wymazał to oprogramowanie. Wygląda więc na to, że branża odeszła od tego podejścia.

uwagi

  • Richard Quest: nie. Nie i nie. Strategia może być podobna do tej, którą Amazon zrobił z tanimi e-czytnikami i tabletami, ale sposób korzystania z telefonów bardzo różni się od urządzeń Kindle… Większość ludzi może odbierać czytnik kilka razy dziennie i to samo dotyczy tablet… prawdopodobnie będą patrzeć na te same osoby na ich telefony kilka razy na godzinę, jeśli nie więcej.
  • Lex 1020: Oczywiście nie. Jeśli za coś płacę, lepiej nie pokazywać mi reklam. To jest powód płatności. To jest powód, dla którego odmawiam zapisania się do Hulu
  • Brian Simmons: Jeśli mogę łatwo usunąć reklamy, to tak. W przeciwnym razie nie ma mowy. Zrobiłem to ze wszystkimi tabletami Amazon i działa świetnie. (Tabletki Amazon nie wymagają zrootowania urządzenia w celu usunięcia reklam.)
  • Dansborough: Oczywiście, czemu nie? Jeśli kupisz zły sprzęt, nie możesz zrobić nic poza oprogramowaniem? Zawsze jest sposób na oszukanie, a ludzie zawsze znajdują sposoby na blokowanie lub usuwanie reklam. Nie martwię się, jeśli będę musiał flashować telefon, a nie moje pierwsze rodeo.
  • główny kokoza: Wolę używać „brak telefonu” niż darmowy telefon z reklamami.
  • Tymotka: trudne podanie. To jest dokładny powód, dla którego nigdy nie kupiłbym innego urządzenia Amazon Fire.
  • Qusay Zamzam: Czyli oszczędzam 20% na jednorazowym zakupie, aby firma mogła korzystać z mojego urządzenia, dopóki działa? Absolutnie nie, dziękuję, pomysł mnie brzydzi. Mamy już wystarczająco dużo reklam w całej sieci. Chcę, aby moje osobiste urządzenia były moją osobistą przestrzenią, w której mogę się skupić i uciec przed niekończącymi się reklamami gdzie indziej.
  • Craig S.Amazon sprzedał już kilka lat temu telefony Prime od Motoroli, Nokii i LG z reklamami na ekranie blokady i pasku powiadomień z rabatem. Nie trzeba dodawać że? W końcu usunęli to wszystko poprzez aktualizacje aplikacji i przerwali program.
  • deltatux: O cholera, nie!
  • Dron 9: Jeśli telefon jest bezpłatny, tak
READ  Wyciekły szczegóły aparatu Samsung Galaxy S23, który będzie miał czujnik 200MP Nowości

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top