Sony WH-1000XM5 prawdopodobnie pojawi się z improwizowanym czasem pracy baterii i lepszym ANC: Raporty

Seria 1000XM firmy Sony twierdzi, że należą do najlepszych słuchawek dostępnych obecnie na rynku. Słuchawki z tej serii są promowane, aby dać innym modelom silną konkurencję na rynku. Chociaż minęło trochę czasu, odkąd Sony wypuściło najnowszy produkt z tej serii, szczegóły dotyczące nadchodzących słuchawek WH-1000XM5 pojawiły się już w Internecie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o słuchawkach Sony, które mogą się wkrótce pojawić.

Rzekome zdjęcia nadchodzącego Sony WH-1000XM5 zostały opublikowane online przez Wiadomości techniczne. Jak widać na zdjęciach, Sony WH-1000XM5 ma wyraźnie inną konstrukcję niż obecne słuchawki Sony. Nadchodzące słuchawki prawdopodobnie będą miały większą poduszkę nauszną, być może w celu zapewnienia lepszej pasywnej redukcji szumów i komfortu noszenia. Dodatkowo przycisk zasilania stosowany w poprzedniej generacji urządzenia został zastąpiony przełącznikiem scroll.

Nadchodzące słuchawki Sony mogą mieć dłuższy czas pracy na baterii

Ze zdjęć wynika również, że słuchawki mogą występować w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Oprócz projektu, raport mówi również kilka rzeczy o specyfikacjach Sony WH-1000XM5. Po pierwsze, nowe słuchawki mogą mieć wydłużony czas pracy baterii do 40 godzin (z aktywną redukcją szumów). Chociaż ze względu na większą baterię urządzenie może być nieco cięższe i ładować się dłużej. Mówiąc o tym, Sony WH-1000XM4 oferuje łączną żywotność baterii 30 godzin.

Jeśli chodzi o aktywną redukcję szumów, Sony WH-1000XM4 jest jednym z najlepszych dostępnych modeli. Bazując na tym, WH-1000XM5 może być wyposażony w lepszy ANC z trzema mikrofonami i dwoma dedykowanymi układami redukującymi szumy tła. Zestaw słuchawkowy może również obsługiwać ładowanie USB-C i działać na Bluetooth v5.2. Ponieważ raport nie zawiera żadnych informacji o wersji słuchawkowej, czytelnicy być może będą musieli poczekać na nadejście kolejnych informacji.

W ramach powiązanego rozwoju Sony PlayStation pracuje obecnie nad programem reklamowym, aby zachęcić programistów do tworzenia większej liczby gier wideo i zarabiania na swojej działalności. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o programie reklamowym Sony PlayStation, który może wkrótce być aktywny. Należy zauważyć, że zarówno Sony, jak i Microsoft planują umieszczać reklamy w określonych miejscach, które nie powinny przeszkadzać w rozgrywce.

READ  Samsung W22 5G oficjalnie zapowiedziany w Chinach

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top