Sony wkrótce przedstawi kilka gier na PSVR 2

Chcesz wiedzieć, co dalej z branżą gier? Dołącz do dyrektorów generalnych gier, aby w październiku na GamesBeat Summit Next dyskutować o rozwijających się częściach branży. Ucz się więcej.


Sony zaprezentowało kilka PlayStation VR 2 Już wkrótce na dzisiejszym wydarzeniu State of Play. Zawiera The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution, nową kontynuację popularnej gry Skydance w wirtualnej rzeczywistości.

Skydance Interactive i Skybound Entertainment pokazały nowy zwiastun The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution oraz potwierdziły nadchodzącą premierę gry na PSVR i PSVR 2.

Zespół programistów Skydance Interactive chce zapewnić lepszą immersję dzięki ulepszonej grafice i obsłudze dotykowej informacji zwrotnej.

Zwiastun pozwala widzom rzucić okiem na wstrząsające i pełne zabawy ulice Nowego Orleanu, które pozostawili w akcie pierwszym, gdy nowe partie walczą o władzę, aby im pomóc lub ich ścigać. Tutaj możesz obejrzeć najnowszy zwiastun. Oryginalny tytuł został wydany w maju 2020 roku i podkreślał walkę opartą na fizyce, oryginalną historię oraz system survivalowy. Była to najczęściej pobierana gra PSVR, kiedy została wydana.

Rozdział 2: Zemsta to kontynuacja historii z oryginalnego tytułu, a gracze, którzy kontynuują swoją przygodę na PSVR, w pełni odczują swoje poczynania, gdy ponownie wcielą się w rolę Turysty.

Sony poinformowało również, że trwają prace nad nieokreśloną zawartością PSVR 2 do Resident Evil 4, którego remake pojawi się w marcu 2023 roku.

Resident Evil Village pojawi się również na PSVR 2. Gra No Man’s Sky pojawi się na PSVR 2 jako bezpłatna aktualizacja.

Sony Guerrilla Games pokazało rozgrywkę Horizon: Call of the Mountain na PSVR 2. Sony nie podało, kiedy pojawi się PSVR 2, ani nie podało dat żadnej z gier.

Credo GamesBeat Gdy zasięg branży gier jest „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią. Dowiedz się więcej o członkostwie.

READ  Sony Xperia Pro-I to telefon za 1800 USD z 1-calowym czujnikiem aparatu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top