Splatoon 3 będzie „jedną kopią”, czy kwestie regionalne mogą odejść w przeszłość?

Zdjęcie: Nintendo

Wygląda na to, że mamy więcej nowych informacji o nadchodzącej premierze Switcha. Spluton 3. Według źródeł danych zakłada się, że będzie tylko „jedna kopia” trzeciej zespołowej strzelanki do kałamarnic dostępnej na całym świecie.

Jak wyjaśnił znany administrator danych Nintendo kopuła owsaI Splatoon I Spluton 2 Ma „unikalne wersje” dla każdego regionu, aby ułatwić dostarczanie danych regionalnych na potrzeby dobierania graczy i wydarzeń, takich jak Splatfests.

Oznacza to, że w grze Splatoon 3 mogą nie obowiązywać ograniczenia regionalne – takie jak Odblokowanie specyficzne dla regionu i wydarzenia. W rezultacie możesz także kupować przyszłe treści DLC od Który Przełącz eShop i nadal będzie działać. Ustawienia języka też nie będą stanowić problemu. Oto pełne podsumowanie:

[Splatoon 3] Splatoon 3 będzie miał jedną ogólnoświatową premierę. Nintendo nie będzie wysyłać poszczególnych wersji do Ameryki Północnej, Europy/Oceanii i Japonii, jak miało to miejsce w Splatoon 1 i 2. (Wiele podziękowań dla Umieść tweeta)

Splatoon 1 i 2 mają unikalne edycje dla każdego regionu. Wykorzystano to, aby ułatwić dostarczanie danych regionalnych dla takich rzeczy, jak Splatfests i parametry dobierania graczy. (Niestety spowodowało to również zamieszanie, gdy regionalne kopie „uciekły” z zamierzonych regionów.)

Więc co to oznacza? 1. Możesz kupić dowolną potencjalną zawartość Splatoon 3 w eShopie w dowolnym regionie. 2. Możesz grać w Splatoon 3 w dowolnym obsługiwanym języku (EN/JP/FR/etc), bez względu na to, skąd pochodzi twoja kopia. 3. Dopiero okaże się, jak działają regionalne Splatfesty (jeśli istnieją).

Ponadto: jeśli Nintendo będzie kontynuować praktykę rozpowszechniania kodów odblokowujących sprzęt jako „DLC”, wówczas sprzęt regionalny będzie niczym.

Ta decyzja wydaje się czynić grę bardziej dostępną na całym świecie i (ponownie) może oznaczać, że Splatfests będzie prawdopodobnie tylko jednym globalnym wydarzeniem. Co sądzisz o wydaniu przez Nintendo tylko „jednej wersji” Splatoon 3 bez wielu barier i różnic regionalnych? Zostaw swoje myśli poniżej.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top