Społeczność Fortnite chce skórki Johnny'ego Silverhanda z Cyberpunka 2077

Społeczność Fortnite chce skórki Johnny'ego Silverhanda z Cyberpunka 2077

Ponieważ Fortnite kontynuuje tradycję ekscytującej współpracy, społeczność jest pełna nadziei w związku z nowym dodatkiem do serii skórek Gaming Legends – Johnnym Silverhandem z Cyberpunk 2077. Pierwszy sezon Rozdziału 5 trwa pełną parą, a gracze wyrażają chęć zobaczenia tej kultowej postaci w grze.

Silverhand, grany przez ukochanego aktora Keanu Reevesa, jest jedną z głównych postaci Cyberpunka 2077, znanym ze swoich cybernetycznych ulepszeń i buntowniczej postawy. Perspektywa sprowadzenia tak kultowej i charyzmatycznej postaci na wyspę Fortnite rozpaliła wyobraźnię wielu graczy w społeczności.


” class=”promoted-img” Loading=”lazy” szerokość=”1440″ height=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />

Johnny Silverhand mógłby stanowić świetny dodatek do serii Gaming Legends w Fortnite

Gra ma długą historię współpracy z popularnymi seriami gier, a ulubionymi dodatkami są klasyczne postacie, takie jak Kratos i Master Chief. Wśród tych popularnych marek, Cyberpunk 2077 studia CD Projekt Red wyróżnia się jako główny kandydat do potencjalnego włączenia.

Po włączeniu do gry Geralta z Rivii, głównego bohatera popularnej serii Wiedźmin, gracze skupili się teraz na Johnnym Silverhandu, kolejnym dziele CD Projekt Red.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze relacje między twórcami, napędzane sukcesem współpracy w ramach Wiedźmina, społeczność uważa, że ​​Johnny Silverhand może być świetną szansą dla Fortnite.

Co więcej, Keanu Reeves, twarz Johnny'ego Silverhanda, jest już częścią gry jako skórka Johna Wicka, która została wydana już w Rozdziale 1 Sezonu 9. Nowy dodatek byłby idealny nie tylko dla i tak już zatłoczonej gry. zajęta seria Gaming Legends, ale byłby to również świetny sposób na powrót Keanu Reevesa w wielkim stylu.


Społeczność Fortnite reaguje na możliwość dołączenia Johnny'ego Silverhanda do składu gry

Gracze w społeczności wyrazili podekscytowanie pomysłem możliwego pojawienia się w grze Johnny'ego Silverhanda. Niektórym podoba się ten pomysł, a inni sugerują, że inne postacie z Cyberpunka 2077, takie jak Jodi i Panam, przeniosą się do Fortnite.

READ  Losowo: Wygląda na to, że Sakurai wreszcie odetchnął od rozwoju Smash Bros. dzięki PS5

W międzyczasie inni gracze zasugerowali koncepcje włączenia do gry postaci z uniwersum Cyberpunka. Poniżej wymieniono kilka godnych uwagi reakcji społeczności:

Ponieważ społeczność stale się rozwija i angażuje w dyskusje na temat potencjalnej przyszłej współpracy, wielką nadzieją pozostaje pragnienie, aby Johnny Silverhand pozostawił swój ślad na wyspie.

Autobus bojowy wkrótce pojawi się w Fortnite Rozdział 4, Sezon 4! Już dziś sprawdź najlepszy sklep z przedmiotami w Fortnite!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *