Stray Blade to gra akcji RPG ogłoszona na PS5, Xbox Series i PC

Nowa gra RPG opublikowana przez 505 gier Na rynek PC i konsol trafi w 2022 roku. Gra znana jako Stray Blade pozwoli Ci wyruszyć w podróż, aby odkryć historię i pradawne dziedzictwo zapomnianej krainy Acria. Twoim zadaniem jest odzyskanie wolności i zniszczenie śladów przeszłości, aby przywrócić pokój w rozdartej wojną dolinie.

Poniżej możecie obejrzeć promocję gry:

Zelda-Like Game XEL zapowiedziane na PC i konsole w 2022 roku

Główną atrakcją Stray Blade jest zmieniający się świat. Każde zwycięstwo odciśnie swoje piętno na całym świecie. Będziesz mógł zmierzyć się z Wszechwładcami, którzy zniszczyli krainę przeszłości, aby uwolnić krainę z cieni starożytnej ery. Oczywiście twoje zwycięstwa przyniosą większe wyzwania, a nawet jeśli przegrasz, minie czas.

Graczowi w jego misji towarzyszy mały towarzysz o imieniu Boji. Zarówno gracz, jak i Boogie będą mieli dostęp do indywidualnych drzewek talentów i będą rosły, gdy będziesz wędrował po krainie Akria. Gdy gracz zdobywa doświadczenie w bitwach, Boji rośnie wraz z tobą jako rzemieślnik, znajdując fragmenty starożytnych tradycji.

Zarówno gracz, jak i jego towarzysz będą odkrywać najgłębsze zakątki nieustannie zmieniającego się świata, od zarośniętych ruin miast po zamarznięte jaskinie i kręte kaniony. Eliminowanie starożytnych bogów za pomocą wysoce responsywnego systemu walki pozwala na szybkie reakcje i precyzyjne ataki, aby w pełni kontrolować przebieg bitwy.

Jest to połączenie strategicznego przewidywania ataków wroga z błyskawiczną informacją zwrotną między ostrzami. Gdy wygrasz z bogami, będziesz mógł wykorzystać ich moc, aby dalej odkrywać tajemnice Akki i odblokowywać nowe obszary. Stray Blade będzie dostępne na PC przez Steam, Epic Games Store, Xbox Series i PlayStation 5.

READ  Gorman: Kiedy można się spodziewać słuchawek AirPods Max ze złączem USB-C, Magic Mouse i nie tylko

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *