Stray jest teraz najlepszą „najlepiej ocenianą” grą Steam w 2022 roku przez użytkowników do tej pory

zabłąkany Stała się najwyżej ocenianą grą przez użytkowników parowy W tym roku według listy ważonej.

250. para Gry Steam otrzymują wynik na podstawie tego, czy gracze przyznają im pozytywną lub negatywną ocenę, a także tego, ilu graczy je sprawdziło.

Obecny wynik Stray to 8,61 – na podstawie 42 665 głosów, z których 98% jest pozytywnych – co stawia go na szczycie listy wszystkich gier wydanych do tej pory w 2022 roku (jak zauważył Umiejętność).

To naciska Bóg wojny na drugie miejsce z wynikiem 8,56 (na podstawie 53 101 głosów, z czego 97% pozytywnych).

Pomimo imponującego wyczynu, Stray wciąż ma przed sobą długą drogę, zanim kiedykolwiek znajdzie się na szczycie listy Steam250, obecnie zajmując 49. miejsce.

Najlepszą grą wszech czasów jest Portal 2, który uzyskał ocenę 8,83 (na podstawie 301 930 głosów, z których 99% jest pozytywnych), a następnie Terraria, Stardew Valley, Hades i People stadion.

ePiłka nożna 2022, czyli wcześniej Najniższa gra oceniana przez użytkowników Według Steam250 udało mu się uciec z nie do pozazdroszczenia pozycji po serii aktualizacji, które poprawiły grę.

Jest to teraz „jedynie” dziesiąta najgorzej oceniana gra przez użytkowników wszechczasów, za takimi jak Godus, Rollercoaster Tycoon World, Flatout 3 i nowym wpisem „Lower”, War of the Three Kingdoms.

zabłąkany Pobij rekord Annapurny dla jednoczesnych graczy Steam Kiedy został wydany na początku tego miesiąca, dotarł do ponad 62 000 graczy.

VGC zabłąkana recenzja Nazwała to jednym z najlepszych do tej pory wydawnictw Annapurny.

Konkluduje: „Stry to znakomita klasa w projektowaniu środowiskowym, z jednym z najbardziej szczegółowych światów gry, jakie zbadaliśmy. Podobnie jak protagonista, jest trochę krótki, ale to, co tu zostanie, zostanie z tobą na długi czas. Niezbędny.”