Suan Song: prowokujący do myślenia dramat science-fiction firmy Apple, który robi wrażenie

Swan Song (R13, 111 min) Reżyseria Benjamin Cleary.

Pewnego sekretu Cameron Turner (Mahershala Ali) desperacko pragnie zachować, nawet przed swoją ukochaną żoną i rodziną. On umiera.

U grafika zdiagnozowano śmiertelną chorobę, ale zamiast narażać ich na szok związany z obserwowaniem swojego upadku, szukał radykalnego rozwiązania.

Dr Jo Scott (Glenn Close) i jej zespół uważają, że mogą stworzyć klona, ​​który jest Cameronem Turnerem, aż do cząsteczki (ale z powiązanymi szczepami DNA modyfikującymi raka), która zastąpiłaby go, gdy umarłby spokojnie. Ale kiedy wspomnienia z jego życia są ładowane do „Jack’a”, Cameron zaczyna myśleć o innych pomysłach.

Czytaj więcej:
* 20 najbardziej ekscytujących filmów, które pojawią się w 2022 roku
* War of the Worlds: nowe realistyczne podejście Rialto do inwazji obcych
* NIE SZUKAJ: szokująca satyra Netflixa z gwiazdorami to uczta, której nie można przegapić
* W cieniu: Osiem wspaniałych powodów, aby obejrzeć Nowy Letni Festiwal Filmowy w Auckland
* Osiem świetnych filmów, które mają teraz 30 lat (i gdzie można je oglądać)

Nawet obiecanie dwutygodniowego procesu, zanim pozwoli Jackowi na całkowite zastąpienie go, nie łagodzi całkowicie jego obaw, że może nie podjąć właściwej decyzji, zwłaszcza gdy cały proces sprawił, że przypomniał sobie próby i udręki, które on i żona Poppy (Naomie Harris) już zmierzyliśmy się razem. Jednak z powodu gwałtownego pogarszania się jego zdrowia, dr Scott nakłania go do kontynuowania drogi.

„W momencie, gdy powiesz swojej żonie, odmawiasz sobie – i złudzeniu – możliwości, aby to zrobić. Czysty handel jest jedynym sposobem, który zadziała.”

Swan Song to pełna emocji opowieść, którą najlepiej oglądać z kimś, kogo kochasz.

dostarczony

Swan Song to pełna emocji opowieść, którą najlepiej oglądać z kimś, kogo kochasz.

Film z echem mnogośći nigdy nie pozwól mi odejśći Księżyci Obcy: Przymierze i była maszyna (Regresja doktora Scotta zadziwiająco przypomina główne ustawienia w tych dwóch ostatnich filmach), pierwszy film fabularny scenarzysty i reżysera Benjamina Cleary’ego to prowokujący do myślenia, przytłaczający dramat, który jest genialnym podejściem do czasami niedocenianego Ali (światło księżycai Zielona Książka).

Udaje mu się grać obie strony moralnego i emocjonalnego dylematu z taką samą pewnością siebie, wciągając widza w tajemnice swoich bohaterów i pozostawiając cię naprawdę rozdartym tym, jak myślisz, że wszystko powinno się wydarzyć.

Mahershala Ali ma dwie role w Swan Song.

dostarczony

Mahershala Ali ma dwie role w Swan Song.

Dołączone są również migawki z punktu widzenia i kątów inteligentnej kamery, retrospekcje do kluczowych momentów ze wspólnego czasu Poppy i Cameron (w tym jedno z najlepszych spotkań od lat i upadków, które w równym stopniu wpływają na wzloty) łabędzi śpiew To nigdy nic innego jak fascynujący zegarek, nawet gdy „Near Future Technology” nieco niejasno wyjaśnia rozwój i wykonanie uderzeń.

I chociaż postać Clausa jest być może rozczarowująco marginalna, Harris dobrze radzi sobie ze swoją głównie interaktywną rolą i Aquafiną (Szaleni bogaci Azjacii Do widzenia) pokazuje drugą stronę jako byłego klienta dr Scotta.

Najlepiej oglądać naładowaną emocjonalnie historię z kimś, kogo kochasz.

łabędzi śpiew Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV +.

READ  Ostatni oficjalny występ Hilary Barry w piątek odzwierciedla długą przerwę | 1 news

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top