Super Bowl 2024: Taylor Swift kibicuje swojemu chłopakowi Travisowi Kelce’owi na meczu NFL

Super Bowl 2024: Taylor Swift kibicuje swojemu chłopakowi Travisowi Kelce’owi na meczu NFL

LAS VEGAS (AP) – z Zasięg, przed którym stoiszJak Taylor Swift może być po innej stronie niż zwycięska?

ona Uścisnęła swojego chłopaka Travisa Kelce’a I para Zablokowane usta Na boisku Allegiant Stadium po meczu z Kansas City Chiefs Pokonaj San Francisco 49ers 25:22 W Super Bowl.

Chwilę wcześniej Swift uśmiechnęła się, a jej oczy zaszły mgłą od łez, gdy stała obok matki Kelce, która niosła w górze trofeum Lombardi, skandując „Chiefs Nation!” I zagrzmiał refren „Viva Las Vegas”.

Kilka minut wcześniej Została uduszona przez swoich celebrytów z apartamentudo których w różnych momentach zaliczali się Blake Lively, Ice Spice i Lana Del Rey, kiedy Chiefs strzelili zwycięskiego gola w dogrywce, co było pierwszym efektem kluczowego przyjęcia Kelce.

Ice Spice, Ashley Avignoni i Taylor Swift kibicują przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. (AP Photo/David Becker)

Taylor Swift (w środku) obserwuje drużyny przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs z Ice Spice i Blake Lively w niedzielę 11 lutego 2024 r. w Las Vegas.  (AP Photo/Ashley Landis)

Taylor Swift (w środku) wraz z Ice Spice i Blake Lively obserwuje drużyny przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. (AP Photo/Ashley Landis)

Było to drugie zwycięstwo Chiefs z rzędu w Super Bowl, ale pierwsze, odkąd Swift została cheerleaderką. Ona i Kelsey zaczęli się spotykać na krótko przed rozpoczęciem sezonu.

Kompletny Epicki odcinek Dla Swifta, który Tydzień temu zdobyła tytuł albumu roku Po raz czwarty podczas ceremonii rozdania nagród Grammy ogłosiła także nowy album, który ukaże się w kwietniu, zanim wyruszy do Japonii na serię występów na stadionach.

Krótko po przelocie dookoła świata, aby dostać się na mecz, przeszła przez kontrolę bezpieczeństwa i weszła na stadion z Lively, Ice Spice i swoją matką, Andreą Swift. Uściskała Lively podczas występu Post Malone’a „America the Beautiful” i wygrała coś, co wyglądało na nagrodę Konkurs picia piwabrzęczy kieliszkiem, słysząc ryk uznania ze strony tłumu.

READ  Na ten weekend zaplanowano pogrzeb ofiar polskiego wybuchu

Widziano ją, jak rozmawiała z bratem Kelce, środkowym Philadelphia Eagles Jasonem Kelcem i komisarzem NFL Rogerem Goodellem przy jednej z prywatnych loży, która podobno kosztowała ponad milion dolarów. Del Rey dołączyła do grupy pełnej gwiazd w samą porę, aby nadrobić zaległości Występ Ushera w przerwie meczu.

Szybki Przeleciał prywatnym samolotem przez dziewięć stref czasowych Międzynarodowa linia zmiany daty ostatniego z czterech koncertów w Tokyo Dome pojawia się na około dwie godziny przed rozpoczęciem. Zmiana czasu pozwoliła jej wylądować w Los Angeles i po raz ostatni dotrzeć do Las Vegas.

Co wiesz o Super Bowl:

Zgłosiła się 14-krotna zdobywczyni nagrody Grammy Nosi czarny mundur Z czerwoną kurtką przerzuconą przez ramię wygląda, jakby dostała notatkę od Kelseya i kilku szefów. Miał na sobie błyszczący czarny garnitur, rozgrywający Patrick Mahomes miał swój własny, wyrazisty czarny garnitur, a nawet trener Chiefs Andy Reid założył czarną kurtkę, gdy Chiefs wcielili się w rolę złoczyńców.

„Anti-Hero” jest także głównym singlem z nagrodzonego Grammy albumu Swifta „Midnights”.

„Ona jest niewiarygodna. Sama przepisuje podręczniki historii. Kelsey powiedziała dzień po rozdaniu nagród Grammy. „Powiedziałem jej, że będę musiał dotrzymać swojej części umowy i również wrócić do domu z urządzeniami”.

Zaczął Szybki Kelsey jeszcze się nie spotyka W swoim podcaście New Heights powiedział, że próbował dać jej bransoletkę przyjaźni, ale nie udało mu się to podczas jej występu na stadionie Arrowhead. Następnie Kelce zaprosił ją, aby obejrzała jego występ w domu Chiefs, a ona niespodziewanie pojawiła się w meczu z Chicago w drugim tygodniu.

Swift szybko zaczęła regularnie występować na meczach, zarówno u siebie, jak i na wyjeździe, gdzie często przesiadywała z Brittany Mahomes, żoną rozgrywającego Kansas City Chiefs, Patricka Mahomesa. Swift czasami zabierała przyjaciół, w tym Lively i jej męża, Ryana Reynoldsa.

Taylor Swift i Blake Lively obejmują się przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs, który odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2024 r. w Las Vegas.  Ashley Avignoni stoi po lewej stronie.  (AP Photo/Charlie Riedel)

Taylor Swift i Blake Lively obejmują się przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. Ashley Avignoni stoi po lewej stronie. (AP Photo/Charlie Riedel)

„Posiadanie Taylora jako nowego fana Chiefs jest czymś wyjątkowym” – powiedział właściciel Chiefs, Clark Hunt, podczas tygodnia Super Bowl. „Nigdy nie udzielam wywiadu, jeśli ktoś mnie o to nie zapyta. Myślę, że wielu zawodników i trenerów w drużynie jedzie na tej samej łódce. Najważniejsze jest to, że jesteśmy szczęśliwi, że się odnaleźli i że łączy ich szczególna więź.

READ  Lekarz. Edward Paul Buck 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

tam było Dużo mocy gwiazd wraz ze Swiftem podczas wieczoru namiotowego NFL. W przerwie występu Ushera wystąpili gościnnie Alicia Keys, Ludacris i Lil Jon. Reba McEntire zaśpiewała hymn narodowy. Beyoncé, która również była na meczu, pojawiła się w reklamie i Wrzuciła kilka nowych piosenek W drugiej połowie.

Niewielu było w jaśniejszym świetle niż Swift. Jej wyjazd z Tokio, gdzie obiecała fanom, że „wszyscy przeżyjemy wspaniałą przygodę”, sprawił, że Swifties na całym świecie oglądały w Internecie monitory lotów, a jej chłopak zdawał się otrzymywać tyle samo pytań na temat swojego związku, co sama gra. przygotowując się do startu.

Poproszona o wyjaśnienie tego ogromnego zainteresowania Kelsey odpowiedziała: „Myślę, że wartości, które wyznajemy i kim jesteśmy jako ludzie – uwielbiamy rzucać światło na innych ludzi, podkreślać ludzi, którzy nam pomagają i wspierają, a poza tym.” „Myślę, że oboje po prostu kochamy życie”.

Kelsey i Swift nie będą mieli zbyt wiele czasu na świętowanie. Powrót przez Pacyfik zaplanowano na koniec tego tygodnia. Międzynarodowa część Eras Tour zostanie wznowiona w piątkowy wieczór w Australii pierwszym z trzech występów na stadionie krykietowym w Melbourne.

„Ten tydzień to naprawdę najlepszy rodzaj chaosu” – powiedziała. Opublikowano w środę Na Instagramie.

___

Pisarka AP Music, Maria Sherman, przyczyniła się do powstania tego raportu z Los Angeles.

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *