Super Rugby Wrap: Moana Pacifica zmienia tekst playoffów na głowie z irytacją Brumby

mała piła Niesamowita wygrana Vaiana Pacifica Przeciwko nadchodzącemu Brumbies, a on ma potencjał, aby jeszcze bardziej utrudnić drogę krzyżowców do finału.

The Blues będą gościć Highlanders lub Force w przyszłym tygodniu, Crusaders zagrają przeciwko Reds, The Chiefs powitają Waratahs, a Hurricane pojadą do Canberry, by zmierzyć się z Brumbies.

Ten obraz byłby inny, gdyby Brumbies pokonali Moanę Pasifika i zajęli trzecie miejsce w rankingu, w wyniku czego Crusaders zagraliby z Chiefs w jednym półfinale, jeśli obaj wygrają w następny weekend, zamiast zmierzyć się ze zwycięzcą Brumbies v ćwierćfinał Waratas, który wyglądał na prawdopodobny.

Szefowie wygrali już w tym roku w Christchurch, a z Brody Retalk Powrót do walki przeciwko Włącz Fidżi W sobotę są wyraźnie zagrożeniem z każdej strony.

Czytaj więcej:
* Kwalifikacje Pacific Super Rugby: Wszystko, co musisz wiedzieć o ćwierćfinałach
* All Blacks Sevens powracają na Mistrzostwa Świata z mocnym dniem otwarcia w Londynie
* Stare psy czy nowe nogi: wszyscy czarni od lat borykają się z większym dylematem wyboru
* Wszyscy czarni wspierają Angusa Ta’avao w swoim podstawowym nabiału, rapie, ukulele i próbują zdobyć Wallabies
* Roger Tuivasa-Sheck Project: Gwiazda bluesa łamie kod układanki rugby
* Western Force pip Hurricanes 27-22, aby podtrzymać nadzieje na finały Pacific Super Rugby

Dlatego Krzyżowcy odetchną z ulgą, bo wciąż korzystają z usług Pabla Matery.

W sobotę Pumas otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny wślizg, Ale nie czeka go kolejne rzuty karne od Sanzara i może zagrać w piątek przeciwko the Reds w piątek.

Biorąc pod uwagę, że wzrosty numer 10 Sam Gilbert Zbanowany pięciotygodniowym zakazem, który miał 10-tygodniowy punkt wyjścia do podobnego incydentu z udziałem Michaela Hoppera, dostępność Matery byłaby ogromnym impulsem.

Gracze Moany Pasifika świętują próbę Lotu Inisi przeciwko Brumbies.

Andrzej Koringa/Photosport

Gracze Moany Pasifika świętują próbę Lotu Inisi przeciwko Brumbies.

TJ Perenara przegrywa bitwę, której nie może wygrać

Scena TJ Perenara idący 10m na ​​odwrotną rozmowę W huraganie utrata siły Nie chciał ryzykować dla All Blacks.

Hurricane przegrały między 50 a 50 w wypadku, ale sędzia Angus Gardner jest jednym z najlepszych sędziów w branży, a Perinara został już ostrzeżony, zanim australijski informator stracił do niego cierpliwość.

Dyscyplina powinna być w tym roku głównym tematem dla All Blacks, zwłaszcza jeśli chodzi o serię Bledisloe.

W ostatnich tygodniach stało się jasne, że Australijczycy myślą, że mogą atakować strony Nowej Zelandii, a białe brumbie z nr 9 są największym szkodnikiem na półkuli południowej.

Romano udowadnia rację

Od czasu upadku w ostatnich 10 minutach meczu z Hurricanemi w otwierającym sezon meczu podopieczni Leona MacDonalda po prostu odmówili przegranej.

Zarn Sullivan przegrany gol Przeciwko Waratahs w sobotę było pięknie, ale przez cały występ był poważny hart.

Nawet gdy w pierwszej połowie nie mieli napastników z powodu żółtych kartek, scrum wykonał robotę, a ich desperacki poziom obrony w drużynie przypominał 22 drużyny, które zdobyły tytuł w latach 2012-13.

Tymczasem Luke Romano jest uczciwym krzykiem, który można uznać za podpis sezonu. 36-latek, o którym mówiono, że był najbardziej dominującym graczem w Canterbury NPC w zeszłym sezonie, pozostaje niszczycielskim nosicielem piłki, który wysyła wiadomość do krzyżowców za każdym razem, gdy przebija się przez dobrą passę.

Runda 15. wyniki

Na stadionie Orangetheory w Christchurch: Krzyżowcy 28 (Fergus Burke próbuje 11 minut, Will Jordan próbuje 15 minut, Brody McAllister próbuje 37 minut, Tom Christie próbuje 67 minut; Burke 4 con) Queensland Czerwoni 15 (Ritchie Asiata próbował 56 m, Lawson Creighton próbował 71 min; con, długopis) HT: 21-3

żółta karta: Pablo Matera 55 minut

W Churchill Park, Lautoka: Chiefs 35 (Angus Ta’avao: 14 minut, Bryn Gatland 21 minut, Emoni Narawa 40 minut 53 minuty, rzut karny 66 minut; Bryn Gatland 4 con) Fidżi Droit 34 (Apisalome Vota próbuje 31 minut 75 minut, Kalaveti Ravouvou próbuje 70 minut, a Timoci Sauvoli próbuje 79 minut; Teti Tela 4 con i 2 ołówki). HT: 21-7.

Na Mt Smart Stadium, Auckland: Moana Pasifika 32 (William Haveli próbował 21 minut, Joe Abikutua 27 minut, rzut karny 40 minut, Lotto Enisei 76 minut; Christian Lialifano 2 con, 2 pen) Brumby’ego 22 (Kunal McInerney próbował 13 minut, Lachlan Lonergan próbował 57 minut, Pete Samu próbował 83 minut; Noah Lolisio 2 con, spadek gola). HT: 7-19.

Czerwona kartka: Secop Kibo (Moana Pacifica) 11 minut

żółte kartki: Conal McInerney (obietnica) 39 min, Jahrom Brown (obietnica) 41 min (pierwsza połowa)

W Leichhardt Oval, Sydney: Blues 20 (Cameron Sofoa próbował 66, Luke Romano próbował 74; Jock Mackenzie pen, con; Zarn Sullivan DJ, con) 17- Niech Bóg się nad nim zmiłuje! (Mark Nawaqanitawase 2 próby 51 min 56 min; pióro Taine Edmed, 2 con). HT: 3-0.

żółte kartki: Adrian Schwat (blues) 28 minut, Akira Ewan (blues) 29 minut.

READ  Benji Marshall ogłasza nagły powrót Rugby League do Wests Tigers

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top