Super Smash: Wellington Blaze zniszczył Northern Brave, uzyskując niski ogólny wynik T20

Xara Jetly trzykrotnie wygrał niesamowite 4-1 w ogromnym zwycięstwie Wellington Blaze nad Northern Brave w Whangārei.

Andrzej Koringa/Photosport

Xara Jetly trzykrotnie wygrał niesamowite 4-1 w ogromnym zwycięstwie Wellington Blaze nad Northern Brave w Whangārei.

Wellington Blaise objęli prawie prowadzenie i wolny tor w finale Super Smash po zniszczeniu Brave North i ustanowili rekord niedzielnego spotkania w Whangarei.

Gospodarze poza zawodami w Cobham Oval, który był gospodarzem pierwszego od pięciu sezonów turnieju T20, po wygraniu na loterii, zostali skazani na marne 46 punktów – najniższy wynik w historii w Nowej Zelandii dla kobiet i mężczyzn – na swoich sposób na pokonanie ośmiu bramek.

Niesamowita Xara Jetly Blaze’a zdobyła niewiarygodną liczbę 4-1 na trzy przekroczenia – czwarta najlepsza figurka T20 kobiet na ziemi kiwi i najbardziej ekonomiczna w kraju, w jakiś sposób przewyższając leggie White Ferns Amelię Kerr, która miała Wcześniej 3, 9 od jej komplementu.

„To trochę nierealne, ale znowu jest to wysiłek zespołowy. Myślę, że dwaj otwieracze – JK i Sophie – naprawdę nadały ton i ułatwiły mi trochę, więc to było świetne” – powiedział Jetley w Spark Sport po mecz. , po wcześniejszym zapoznaniu się z jej planami.

Czytaj więcej:
* Biała Paproć Katey Martin wprowadza tradycyjny podręcznik dotyczący komentarzy do krykieta
* Otago Sparks miażdży Oakland Hearts, aby zabezpieczyć molo Super Smash
* Kapitan White Ferns, Sophie Devine, wraca do Nowej Zelandii na siedem tygodni przed zakończeniem Mistrzostw Świata

„Ostatnia rzecz, jaka lanca [coach Lance Dry] „Powiedział mi, że w 85 procentach czasu pochylał się nad kłodami i mam nadzieję, że jest szczęśliwy” – powiedział mi 20-latek podczas przerwy.

„Mój plan gry jest bardzo prosty, po prostu działa na logach i często zmienia tę prędkość, a to jest moją siłą, zmuszając uderzających do gry za każdym razem”.

Suma Brave z łatwością pobiła poprzedni najniższy wynik w T20 na parkiecie kiwi – 56 Central Hinds przeciwko Blaze w Lincoln dwa sezony temu – po odrzuceniu ostatnich dziewięciu bramek za jedyne 19.

READ  Premier League: Arsenal nadal kontroluje wyścig o tytuł dzięki bramce Reissa Nelsona w ostatniej minucie

Sophie Devine, po powrocie do lokalnej akcji po pobycie w MIQ po triumfalnej kampanii BBL, nadaj ton, aby spektakularnie wymachiwać piłką i poddaj się raz w każdym z dwóch pierwszych biegów końcowych.

Brock Hallyday zdobył wczesną szóstkę od Jess Kerr, ale potem spadł na swoją siostrę, Amelię, jako pierwszy po powerplay, wywołując krach.

Amelia Kerr zdobyła 3-9 z czterech, pokonując tęgi Blaze, uzyskując rekordowo niski ogólny wynik.

Andrzej Koringa/Photosport

Amelia Kerr zdobyła 3-9 z czterech, pokonując tęgi Blaze, uzyskując rekordowo niski ogólny wynik.

Następnym razem Amelia Kerr okazała się nieczytelna, faulując zawieszoną obrończynię Lucy Boucher, a następnie oszukać następną piłkę, a także McKella Templeton, która odeszła, tylko po to, by również wstrząsnąć swoimi kolumnami.

Z graczami na całym kiju, Holy Top przeżył piłkę hat-tricka, ale po tym, jak najlepszy strzelec Sam Baribal (22 z 36) został pokonany przez sprytnego skoku Jesa McFadiya, Top szybko stał się pierwszą ofiarą Jetleya, zaszył się w połowie drogi. – Za nędznego 1 z 17.

Następnie Jetley zajął ostatnie trzy bramki w przestrzeni pięciu piłek, osaczył Emmę Baker, odciął kaucję od Charlotte Sarsfield, a potem Lauren Hibbs wybiegła do ziemianki, gdzie wszyscy Braves byli skazani na 16 plus.

Wellington stracił w ich pościgu dwie bramki, w tym Templetona, który wykonał oszałamiający chwyt, odwracając Thompsona Newtona, ale Devine (20 cyfr z 14) zakończył postępowanie w najwygodniejszy sposób, paląc Emmę Baker do masywnej szóstki przez długi czas.

Blaze – którzy ścigają czwarty tytuł T20 w ciągu pięciu lat – są teraz w rywalizacji ośmiu z ośmiu i, o ile nie ma ironicznego scenariusza, również po raz czwarty w ciągu pięciu lat staną na szczycie drabiny.

Twenty20 Super Smash

Północny odważny 46 (Zara Jetley 4-1, Amelia Kerr 3-9 z 4) Zaginiony Wellington Blaze 51-2 (Emma Baker 2-17 z 2.2) o 8 bramek.

READ  Polscy Amerykanie świętują 85. rocznicę Dnia Pułaskiego w Nowym Jorku

Najlepszy pałkarz: Sophie Devine (Belize)

Najlepszy melonik: Zara Jetley (Belize)

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *