Świętuj 5 lat Persony 5 z tą nową EPką

Jeśli jest coś, co pokochają fani serii RPG firmy Atlus Postać Zawsze chcesz, to więcej Postać. Na szczęście Sean Sharviansky, muzyk i producent muzyki do gier wideo z Arizony, wydaje dziś EP-kę z pięcioma utworami… Persona 5 Piosenki z okazji pięciolecia światowej premiery gry.

Zbiór piosenek ze ścieżki dźwiękowej Shoji Meguro zatytułowanej Sesje pamiątkowe: Muzyka według postaci 5Zawiera prawie 19 minut funkowych aranżacji inspirowanych latami 70., wykonywanych przez różnych muzyków sesyjnych i wokalistów. Lista piosenek została zarezerwowana przez „Last Surprise” i „Under the Mask”, które są jednymi z najbardziej lubianych utworów w grze. Scharfianski wybrał również kilka mniej znanych utworów, które jego zdaniem mogłyby przyciągnąć więcej uwagi, a artysta stworzył idealną okładkę albumu. Stephanie Sebidlow. Mógłbyś Posłuchaj całej EPki teraz w różnych serwisach streamingowych, w tym Apple Music, Spotify, Bandcamp, YouTube i nie tylko.

Chwila Persona 5 Ma teraz pięć lat i widział inne wersje w postaci swojej ostatecznej wersji, Persona 5 Królewskia także drugorzędny, bardziej zorientowany na pracę składnik Persona 5 Strikers. Po drodze Muzyka zbudowała swoją złą reputację Wśród fanów zwiastuje uroczystość Jeśli chodzi o Spotify na początku 2021 r.. Nie zabrakło też wersji fizycznych, wraz z premierą iam8bit Wiele wydań ścieżki dźwiękowej Persona 5 na winylu – W tym stałe 4xLP Zamów w przedsprzedaży za 100 USD Seniorzy przynoszą rekordy Setki dolarów teraz na rynku wtórnym.

Każda szansa na cieszenie się tymi wspaniałymi piosenkami jest skarbem i Sesje pamiątkowe Nadaj mu nowy wymiar dzięki kreatywności i narzędziom niezależnych artystów, których naprawdę kochają Persona 5.

READ  Reface pozwala teraz użytkownikom zamienić twarz na przesłane przez nich zdjęcia i GIF-y - TechCrunch

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top