Tajny dowcipniś oklaskiwał po tajemniczym przyklejeniu wyłupiastych oczu do słynnych twarzy Adelajdy

Globalizm

Oczy Googly’ego zostały powiązane z niektórymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Adelajdy. Zdjęcie/Instagram, po prostu porozmawiaj

Gdy przypadki koronawirusa rozprzestrzeniły się w Adelajdzie, kreatywny mieszkaniec rozwesela mieszkańców innowacyjnymi artykułami rzemieślniczymi.

Ten złośliwy w ostatnich dniach zwracał uwagę na niektóre z najsłynniejszych twarzy miasta, w tym Dana Murphy’ego, pułkownika Sandersa i tego tygodnia urbanisty pułkownika Williama Lighta.

Najwyraźniej kończą swoją tajną akcję pod osłoną ciemności, jak dotąd celowali w gigantyczne wiadro KFC w Eastwood, na południu miasta, i pomysłowy samochód Jima.

Dan Murphy’s w Welland, Inner City, również został udekorowany w zeszłym tygodniu, z posągiem pułkownika Williama Lighta, który we wtorek otrzymał własną parę wyłupiastych oczu.

Podczas gdy każdy zestaw wyłupiastych oczu ma tę samą czarno-białą kolorystykę marki, maszyna strategicznie nadała każdej twarzy uderzające podobieństwo.

Oczy Googly'ego zostały powiązane z niektórymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Adelajdy.  Zdjęcie/Instagram, po prostu porozmawiaj
Oczy Googly’ego zostały powiązane z niektórymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Adelajdy. Zdjęcie/Instagram, po prostu porozmawiaj

Ich charakterystycznym ruchem wydaje się być ich osobliwe ułożenie gałek ocznych – jedna zawsze skierowana w górę, druga w dół.

Prawa gałka oczna zwykle patrzy na ziemię, a lewa na ogół w kierunku nieba.

reżyseria komediowa może być komentarzem do aktualnego stanu świata,

Zasugerował wędrowny reporter ABC Radio Adelaide, Troy Sencock.

Ogromna beżowo-zielona twarz w sklepie Dana Murphy'ego w Welland ma teraz dwie pary wyłupiastych oczu.  Wiadomości ze zdjęć/ABC
Ogromna beżowo-zielona twarz w sklepie Dana Murphy’ego w Welland ma teraz dwie pary wyłupiastych oczu. Wiadomości ze zdjęć/ABC

„Zamiast oczu patrzących w tym samym kierunku, patrzą w zupełnie innych kierunkach, jakby mówili, że świat oszalał, z jaką dziwną i absurdalną sytuacją mamy obecnie do czynienia” – powiedział.

Miejscowi i szersza społeczność chwalili pracę enigmatycznego artysty, przypisując mu uśmiech na twarzach w burzliwym okresie.

Pułkownik Sanders na swoim wiaderku Kentucky Fried Chicken w Eastwood ma nowe oczy.  Wiadomości ze zdjęć/ABC
Pułkownik Sanders na swoim wiaderku Kentucky Fried Chicken w Eastwood ma nowe oczy. Wiadomości ze zdjęć/ABC

„Każdy, kto to robi, sprawia, że ​​ludzie się uśmiechają, a przy tym, jak świat jest teraz, oznacza to więcej niż im się wydaje” – napisała jedna osoba w odpowiedzi na post na stronie Just Adelaide Things na Instagramie.

Inna osoba powiedziała: „To chyba najzabawniejsza rzecz, jaką widziałem przez cały rok”.

READ  James Shaw przyznaje, że rządowe planowanie klimatyczne jest „nierówne”

Trzeci napisał: „Nie wiem, kto to robi, z wyjątkiem o mój Boże, daj im własny posąg”.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top