The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild otrzyma ogromną zniżkę

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild otrzyma ogromną zniżkę

Sześć lat po premierze na Nintendo Switch, Legenda Zeldy: Breath of the Wild To wciąż gra, w którą trzeba zagrać. Jest to również gra, która obecnie rzadko cieszy się sprzedażą, ale w Czarny piątek 2023 r. możesz zdobyć to arcydzieło projektowania otwartego świata za 40 USD, co oznacza oszczędność 20 USD. Możesz Połącz grę z oficjalnym przewodnikiem strategicznym w twardej oprawie Za jedyne 23 dolarów.

Ten rozdział jednej z najpopularniejszych serii Nintendo był przełomowy w momencie premiery, a wiele lat później nadal wciąga jak nigdy dotąd. Breath of the Wild polega na przetrwaniu i oswajaniu surowych granic Hylian w miarę odkrywania kolejnych krain i jest pełen niespodzianek, wciągającej eksploracji i intensywnych sekwencji akcji, w których możesz poruszać się do przodu we własnym tempie.

„Od tajemniczego początku do pełnego akcji zakończenia, The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest rewolucją dla czcigodnej serii Nintendo” – napisał Peter Brown w swojej recenzji Breath of the Wild na GameSpot, która przyznała grze rzadkie 10 /10. wynik. „To powrót do formy i skok na niezbadane terytorium, który przekracza oczekiwania na obu frontach. Gra wykorzystuje projekty i mechaniki, które zostały udoskonalone w innych grach i przerabia je do własnych celów, aby stworzyć coś zupełnie nowego, ale także coś to nadal trwa.” „Wygląda kwintesencją gry Zelda.”

Na początku tego roku Nintendo wypuściło The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, kolejną fantastyczną odsłonę serii, która wykorzystała otwarty świat Hyrule z Breath of the Wild jako podstawę, a następnie wprowadziła innowacje w pętli rozgrywki w bardzo zaskakujący i innowacyjny sposób. Możesz dostać Kingdom Tears jest tańsze o 10 dolarów na Amazonie I urzędnik Przewodnik po strategii edycji kolekcjonerskiej Za jedyne 27 dolarów.

READ  Rozwiąż przerażającą zagadkę dzięki nowej grze Snapchat w rozszerzonej rzeczywistości

Również podczas Czarnego Piątku wiele innych gier Nintendo Switch jest przecenionych z dużymi rabatami. Poniżej możesz zapoznać się z najważniejszymi informacjami oraz małą listą ofert na konsole innych firm, obejmujących funkcje, które można w dużym stopniu dostosować do własnych potrzeb 8BitDo Ostateczny kontroler Bluetooth I Fantastyczne przenośne kontrolery SplitPad firmy Hori. Jeśli szukasz kontrolerów Joy-Con dla wielu graczy, koniecznie sprawdź tę ofertę Pakiet imprezowy Super Mario na Czarny Piątek.


Oferty gier na Czarny Piątek na Switchu na Amazon

Niektóre oferty Amazon nie zostały jeszcze aktywowane.

Oferty na gry z okazji Czarnego Piątku na Switch w Best Buy

Oferty z okazji Czarnego Piątku na konsole Nintendo Switch

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek oferowanego na naszej stronie.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *