The Olympic Walker mówi: Najgorszą rzeczą, której wszyscy tęsknią, jest chodzenie

Często Oni szli Weź krótki przegląd Uprawiać sport Globalizm. althoug Szybki marsz Wiadomo, że każdy dzień jest świetnym sposobem na zrobienie tego Spalaj mnóstwo kalorii, Zwiększ wydolność sercowo-naczyniową, neguj Skutki brzydkiego siedzeniaI na koniec Przedłużenie życia o ponad 20 latĆwiczący bardzo szybko odrzucają to jako rozrywkę dla seniorów dla tych, którzy nie są w stanie biegać lub wykonywać bardziej intensywnych form ćwiczeń.

„Widziałem ludzi chodzących na bieżni na siłowni, ziewających” – mówi Simon Gould, założyciel Bieganie na bieżni, Strona poświęcona jednorazowo wszystkim zagadnieniom kruszarki Wyjaśnił mi. „Biegacze czują, że muszą wychodzić na zewnątrz i marnują ograniczoną liczbę bieżni. Uważają, że chodzenie na bieżni nie jest odpowiednim ćwiczeniem”.

Ale najświeższe wiadomości: spacer on jest Odpowiednie ćwiczenie. Nie odbieraj nam tego – weź to od kogoś, kto bierze udział w World Stage Walker. australijski Jemima poniedziałek Zdobyła złoto na Igrzyskach Wspólnoty Narodów 2018 i lepiej radzi sobie na tegorocznych Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Strona Australian Body + Soul Niektóre z najczęstszych nieporozumień dotyczących chodzenia, które należy natychmiast wyeliminować. Uwaga spoiler: Zgadzamy się z tym Całkowicie. Więc czytaj dalej, a więcej wskazówek, jak stać się lepszym chodzikiem już teraz, znajdziesz tutaj Według spacerowiczów tajne sztuczki chodzenia do ćwiczeń.

Jak na przykład Poinformuj nas tutaj w ETNT Umysł + Ciało, Kryterium „10000 kroków” jest bardziej zakorzenione w marketingu niż w naukach ścisłych. Prawda jest taka, że ​​nie musisz przechodzić przez 10000 kroków, aby uzyskać wspaniały trening. W rzeczywistości 4500 kroków robi wrażenie, a nowe badanie mówi, że korzyści płynące z chodzenia mogą sięgać nawet 7500 kroków. Jednak Montag mówi, że mit nie jest dobry dla mentalności pieszych.

„Ludzie mogą skurczyć się, twierdząc, że nie są w stanie osiągnąć codziennego celu, a my w ogóle zniechęcamy się do ćwiczeń”, wyjaśnia, „a po przebudzeniu może poczuć się jak praca i zmniejszyć wewnętrzną przyjemność”. „Numer [your steps] Jeśli to Cię motywuje, ale pamiętaj, że nie ma nic specjalnego w 10000 krokach. Ustaw cel odpowiedni dla siebie. Może to oznaczać mniej więcej lub pozbycie się trackera … Liczba kroków nie jest pełnym obrazem tego, jak jesteś aktywny, ponieważ liczniki kroków nie mierzą aktywności, takich jak jazda na rowerze, joga i pływanie. „A przynajmniej jeden wspaniały sposób na zwiększenie intensywności chodzenia, zobacz Dlaczego ten szalony trening marszu działa równie dobrze, mówią eksperci.

READ  Jak Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba zmienił astronomię w pierwszym roku swojego istnienia
Biegać
Shutterstock

Co więcej, trenerzy lubią mawiać: Najlepsze ćwiczenie, jakie możesz wykonać, to to, które faktycznie wykonujesz. „Bieganie może być lepsze pod względem zarządzania czasem i utraty wagi, ale wiele osób uważa chodzenie za wygodniejsze i przyjemniejsze, a zatem bardziej zrównoważone” – mówi Montague. „Chodzenie wiąże się z mniejszym ryzykiem kontuzji, a ostatecznie chodzenie na przyjemny spacer każdego dnia jest bardziej produktywne niż chodzenie na jeden ciężki bieg i odkładanie ćwiczeń na kilka miesięcy”. Przeczytaj o tym więcej powodów do chodzenia Nowe badanie mówi, że jednym z głównych skutków ubocznych chodzenia na godzinny spacer jest.

Kobieta biegając odczuwa ból w nodze

Trudno uwierzyć hardkorowym biegaczom, ale nie każdemu Preferowane Biegać. Mówi: „Wniosek jest taki, że bieganie jest lepsze, a jeśli nie jesteśmy wystarczająco dobrzy / sprawni / wystarczająco silni, aby biegać, musimy skorzystać z drugiej nagrody / łatwiejszej opcji”. „Lubię biegać i chodzić każdego dnia i szczerze mówiąc – chodzę szybciej niż biegać, więc zdecydowanie nie jest to leniwa opcja”.

„O ile nie masz kontuzji uniemożliwiającej bieganie, to naprawdę zależy od tego, na kogo masz ochotę. W niektóre dni możesz mieć ochotę na spocony i rozdęty bieg, który kończy się przypływem endorfin. W inne dni wolisz chodzić z Twój pies i pić kawę. Naprawdę chciałbym, żeby to robiłem. „Tak się składa, że ​​widzę, że każdy może biegać i każdy może chodzić”.

Chodzi z ciężarami
Shutterstock

Dodawanie obciążników do kostek lub noszenie ciężarów na rękach może zwiększyć opór i pomóc spalić więcej energii, ale Montag podkreśla, że ​​„nie musisz chodzić z ciężarami”.

„Nadal możesz czerpać niezliczone korzyści z chodzenia takim, jakim jesteś – od zmniejszania ryzyka chorób układu krążenia po zapobieganie i leczenie lęku i depresji oraz promowanie pozytywnego zdrowia psychicznego. A co ważniejsze, najpierw ustal regularny i przyjemny rytm chodu, a jeśli są gotowi na wyzwanie Extra, rzuć te ciężarki. ” A jeśli naprawdę chcesz spalić tłuszcz podczas chodzenia, spójrz tutaj 30-sekundowa sztuczka, aby schudnąć więcej podczas chodzenia.

READ  Włókna wodorowe mają długość 3900 lat świetlnych

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *