To nie żart primaaprilisowy: nowo ogłoszona gra karciana Bugsnax istnieje naprawdę, obiecujemy

To nie żart primaaprilisowy: nowo ogłoszona gra karciana Bugsnax istnieje naprawdę, obiecujemy

Firma YoungHorses właśnie ogłosiła uruchomienie na Kickstarterze gry Bugsnax: The Card Game — i nie, to nie jest primaaprilisowy żart.

Bugsnax został wydany w 2020 roku i wysłał graczy na wyspę, która była domem dla uroczych, smacznych i nieco beztroskich stworzeń znanych jako Bugsnax. Teraz te postacie Bugsnaxa przeskakują z ekranu do gry karcianej. Możesz Sprawdź Kickstarter tutaj, Który ma początkowy cel 15 000 $, dowiedz się więcej o grze poniżej.

„Bazująca na popularnej grze wideo Bugsnax: The Card Game to wyścig wielkości kęsa, który pożre Cię do syta! Wciel się w rolę swojego ulubionego Grumpusa i użyj jego unikalnych kart zdolności wraz z własnymi podstępnymi pułapkami, aby wymanewrować innych graczy i pokonaj obronę Bugsnaxa. Bądź pierwszą osobą, która pożywi się Bugsnaxem wartym 6 punktów, a zostaniesz koronowany na Generała Snakmaster” – czytamy w oficjalnym opisie.

Dla graczy, którzy chcą większych wyzwań, dostępny będzie tryb standardowy i tryb zaawansowany, a gra ma zawierać 13 Grumpusów i 40 Bugsnaxów.

Bugsnax: Gra karciana jest przeznaczona dla 2 do 6 graczy, a ukończenie standardowej gry powinno zająć około 20 do 30 minut. Jeśli wybierzesz opcję zaawansowaną, możesz spodziewać się, że gra będzie trwać około godziny. Jest również odpowiedni dla osób w każdym wieku, ale najlepsze doświadczenia mogą mieć osoby w wieku siedmiu lat i starsze.

Podobnie jak w przypadku wielu projektów na Kickstarterze, możesz zdobyć określone nagrody, przekazując określoną kwotę. Jeśli chodzi o Bugsnax: The Card Game, możesz kupić wszystko, od cyfrowej wersji gry karcianej za 5 USD, wersji Early Bird, fizycznej kopii gry w obniżonej cenie za 15 USD lub pakietu zawierającego fizyczną i cyfrową kopię gry Bugsnax : Karta . Gra i klucz Bugsnax na PC, Xbox, PlayStation lub Switch za 35 USD.

READ  Weird West ogłasza premierę na początku 2022 roku wraz z głębokim wideo

Więcej informacji znajdziesz w naszej recenzji Bugsnax Instrukcja obsługi gry Bugsnax: Gra karciana.

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem pracującym dla IGN. Można go śledzić na X/Twitterze @Adam Pankhurst i dalej TIK Tok.

Nota wydawcy: Finansowanie społecznościowe, czyli zbieranie funduszy w Internecie, to bałagan, w którym co roku zbierane są miliardy na duże i małe projekty. W 2015 r. badanie Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie w Pensylwanii wykazało, że 9 procent pomyślnie sfinansowanych projektów nie zapewniało nagród sponsorom. Inne sygnały ostrzegawcze dotyczące finansowania społecznościowego mogą obejmować przekroczenie terminów, opóźnienia w wysyłce i ambitne pomysły, które nie zostaną uwzględnione w produkcie końcowym. Jak zawsze, zanim zaangażujesz się finansowo we wsparcie projektu finansowanego przez społeczność, kieruj się najlepszą oceną.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *