TopSpin 2K25 wystartuje w kwietniu z udziałem byłych i obecnych zawodowców, w tym Sereny Williams

TopSpin 2K25 wystartuje w kwietniu z udziałem byłych i obecnych zawodowców, w tym Sereny Williams

Zapowiedziany w styczniu TopSpin 2k25 jest pierwszą odsłoną tenisowej serii od 2011 roku. Okazuje się, że na jego premierę również nie trzeba będzie długo czekać, ponieważ jej data premiery przypada obecnie na 26 kwietnia.

Oryginalna reklama była połączona tylko z początkowym zwiastunem, więc oto pełny, właściwy „zwiastun reklamowy”:


Top Spin 2K25 | Oficjalne ogłoszenie promocji | 2 tys

Przyczepa TopSpin 2k25.

Jeśli chodzi o funkcje, TopSpin wydaje się mieć to, czego można się spodziewać: oferuje turnieje Wielkiego Szlema, słynne korty, takie jak Indian Wells i Wimbledon, a także mnóstwo „legend tenisa”, z którymi można grać. Dotyczy to Rogera Federera i Sereny Williams, jak widać na powyższym klipie, ale także „Carlosa Alcaraza, Igi Świątek, Frances Tiafoe, Andre Agassi i innych”. Według strony Steam.

Podobnie jak w przypadku innych gier 2K Sports, możesz także stworzyć własnego „MyPlayera”, który jest po prostu markowym kreatorem postaci wypełnionym markami sportowymi. Kiedy już zaczniemy mówić o tradycyjnych funkcjach 2K Sports, nie sposób nie wspomnieć, że są to zazwyczaj okropne mikrotransakcje, problemy z serwerem itp. WWE 2K24 zostało wydane na parze Na przykład w zeszłym tygodniu w recenzjach użytkowników dostałem podszewkę do odzieży dla wszystkich powyższych.

Powiedziawszy to wszystko, nadal jestem optymistą. Starsze gry TopSpin były świetne, a tenis jest na tyle wymagającym sportem, że nie można go zanadto schrzanić? Prawidłowy? Prawidłowy?!

READ  Hack-and-slash Action RPG UNDECEMBER jest już dostępny na całym świecie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *