Twierdzi się, że God of War Ragnarök zostanie wydany w listopadzie

Bóg wojny: Ragnarok Według nowej gazety zostanie on podobno wypuszczony w listopadzie Bloomberg Raport.

Reporter Jason Schreyer cytuje „trzy osoby zaznajomione z rozwojem gry” i twierdzi, że według nich gra zostanie wydana w listopadzie.

Według złowrogich źródeł: Sony Oczekuje się, że ogłosimy datę premiery gry jeszcze w tym miesiącu.

Trzy osoby, które prosiły o nieujawnianie tożsamości, powiedziały Schreyerowi, że plan jest nadal planowany na listopadowe wydanie w tym tygodniu.

Data premiery The God of War: Ragnarök pozostaje źródłem wielu spekulacji, bez ostatecznego ogłoszenia ze strony Sony.

Wcześniej w tym tygodniu reaktor do gier Twierdziła, że ​​„wiele europejskich źródeł” jej powiedziało Ragnarok przełożony do 2023. Jednak Schreyer zakwestionował roszczenie w odpowiedzi na forum Resetera.

Na pewno trudno jest udowodnić, że jest to negatywne, ale ktoś, kto może wiedzieć z pierwszej ręki, powiedział mi, że nie słyszał nic o poślizgu do 2023 roku, podobnie jak ktoś, kto może wiedzieć coś innego” – napisał.

Bóg wojny Ragnarök miał pierwotnie wystartować w 2021 roku, ale w czerwcu zeszłego roku deweloper Studio Santa Monica poinformowało, że zostało przełożone na 2022 r. Aby pomóc studiu dostarczyć „wysokiej jakości grę przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia zespołu”.

w kwietniu , Studio Santa Monica Dyrektor kreatywny Cory Barlog prosi fanów o cierpliwość Aby uzyskać informacje na temat nadchodzącej kontynuacji God of War.

Powiedział: „Mówiąc o bogu wojny, Ragnaroku, słoniu w pokoju… Nie rozmawialiśmy o tym zbyt wiele – ponieważ wszyscy są na dole i ciężko pracują”.

„Jesteśmy idealni. Wszyscy poprawiają grafikę na poziomie trzecim, tak wiele się teraz dzieje, że chciałbym tylko móc się tym z wami podzielić, ale nie jest jeszcze gotowy do pokazania.”

Komentarze wzbudziły pewne obawy, że data premiery God of War Ragnarök mogła wymknąć się z planowanego okna 2022 roku. Jednak reżyser animacji gry Bruno Velasquez Później stwierdził: „Ragnarok nadchodzi w tym roku”. A ostatnio gra Sklasyfikowane w Korei Południowej.