Twitch umożliwi teraz streamerom symulowanie transmisji w dowolnej usłudze

Twitch umożliwi teraz streamerom symulowanie transmisji w dowolnej usłudze

Twitch umożliwi teraz swoim twórcom jednoczesne przesyłanie strumieniowe w dowolnej usłudze transmisji na żywo, jak ogłosiła w piątek firma Ogromny wybór nowości z TwitchConu. Wcześniej streamerzy mogli transmitować na żywo na platformach mobilnych, takich jak TikTok i Instagram, ale od piątku Twitch znacznie się rozszerzył i umożliwił streamerom jednoczesne przesyłanie strumieniowe. (Cóż, zakładając, że streamerzy nie mają umowy na wyłączność z Twitchem.)

Ostatnio niektórzy streamerzy na Twitchu badali możliwości na innych platformach. Wielkie nazwiska, takie jak xQc, AmorantI Nickmerx Podpisał w tym roku duże umowy z konkurentem Twitcha, firmą Kick; Umowy xQc i Nickmercs nie mają charakteru wyłącznego, a ponieważ kilka miesięcy temu Amouranth umieściła wideo na swoim koncie na Twitchu, wygląda na to, że jej umowy również nie są wyłączne. Ninja zerwał ekskluzywny kontrakt z Twitchem We wrześniu 2022 r Dzięki temu może przesyłać strumieniowo jednocześnie na wielu platformach. (Kolacja z dyrektorem generalnym Twitcha Danem Clancym Z wyprzedzeniem w tym miesiącu I Wydaje się być zadowolony z piątkowych wiadomości.)

Istnieją pewne wytyczne dotyczące nowej polityki simulcastu Twitcha, Zgodnie z dokumentem pomocniczym. Streamerzy będą musieli zadbać o to, aby jakość ich transmisji na Twitchu była „co najmniej tak dobra, jak jakość dostępna na innych platformach lub usługach”. Streamerzy „nie powinni” udostępniać linków do swojej społeczności na Twitchu podczas swoich symulacji na innych platformach. (Streamerzy nadal mogą udostępniać linki do witryn stron trzecich na stronach Informacje na swoich kanałach, ale nie mogą łączyć się z innymi transmiterami, gdy są także na żywo na Twitchu.) Streamerzy nie mogą korzystać z usług stron trzecich Czat zewnętrzny, aby robić takie rzeczy, jak integracja czatów między platformami.

Twitch twierdzi, że w przyszłości doda narzędzie, dzięki któremu streamerzy będą mogli wskazać, że symulują transmisję.

READ  Jak podłączyć Amazon Fire Stick do telewizora

Twitch ujawnił również pewne zmiany w produkcie. Guest Star, który umożliwia streamerom udostępnianie transmisji innym osobom, będzie teraz nosił nazwę Stream Together i zyska takie funkcje, jak możliwość łączenia czatów. Twitch twierdzi, że wersja Discovery Feed w stylu TikToka, która prezentuje kanały na żywo, jest w fazie testów. System powiadomień Twitcha dotyczący powiadomień, takich jak subskrybenci i darowizny w postaci odłamków, „wkrótce” będzie obsługiwał animowane emotki specyficzne dla streamerów.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *