Twitter może wkrótce być w stanie dodawać zdjęcia, filmy i GIF-y w jednym tweecie

Twitter pozwala na zrobienie ponad 280 znaków. Użytkownicy mogą również dołączać GIF-y i obrazy do swoich tweetów. Jednak platforma mikroblogowa ograniczy użytkownikom trzymanie się jednego rodzaju mediów w tweetach. Jeśli więc dołączysz zdjęcie, możesz dodać więcej zdjęć, ale nie inną formę multimediów. Teraz Twitter pracuje nad tym, aby to zmienić.

Nowy wyciek od guru Twittera Alessandro Paluzzi (@alex193a) wskazuje, że platforma pracuje nad możliwością dołączania zdjęć, filmów i GIF-ów do tego samego tweeta. Sprawdź to poniżej.

Ta funkcja jest obecnie w fazie testów i dlatego jest obecnie dostępna dla bardzo niewielu użytkowników. Jeśli zostanie dobrze odebrany, prawdopodobnie wkrótce zobaczymy, jak zostanie udostępniony wszystkim wraz z aktualizacją. Pamiętaj jednak, że nowa umiejętność nadal ogranicza się do czterech, więc chociaż możesz teraz dołączyć wiele multimediów razem, nadal jesteś ograniczony do czterech zdjęć/filmów/gifów.

„Widzimy, jak ludzie prowadzą więcej wizualnych rozmów na Twitterze i używają obrazów, GIF-ów i filmów, aby te rozmowy były bardziej ekscytujące. Dzięki temu testowi mamy nadzieję dowiedzieć się, jak ludzie wykorzystują te różne formaty mediów, aby bardziej kreatywnie wyrażać się na Twitterze w ponad 280 znaków.” . Kryzys technologiczny.

Dodanie będzie mile widzianą zmianą dla użytkowników, którzy chcą publikować wiele mediów, zwłaszcza zdjęcia i filmy razem. Jedynym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieli udostępnić oba, było przekształcenie jednego tweeta w wątek i dołączenie zdjęć w jednym tweecie i filmów w innym tweecie.

READ  Nowy flagowiec Nvidii może zapewnić ogromne przyspieszenie w grach 4K

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top