Twitter usuwa przycisk „Bezpośrednia wiadomość” na urządzeniach z Androidem i iPhone’ach

Twitter usuwa przycisk „Bezpośrednia wiadomość” na urządzeniach z Androidem i iPhone’ach
Świergot Został przejęty przez miliardera Elona Muska W październiku 2022r. Od tego czasu firma przeszła wiele zmian. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zmiany te nie tylko dotknęły firmę, ale także wzbudziły niepokój użytkowników platformy mediów społecznościowych. Teraz najnowsza aktualizacja podobno usunęła funkcję dla niektórych użytkowników. Obie android I iPhone’a Użytkownicy zgłosili, że najnowsza aktualizacja Twittera usunęła opcję „Wyślij wiadomość bezpośrednią” z ich stron profilowych.
Sprawdziliśmy to na naszym urządzeniu z Androidem i na wszystkich kontach brakowało przycisku DM. Kilku właścicieli iPhone’ów również zgłosiło ten problem, jednak wydaje się, że nie dotyczy on wszystkich urządzeń z systemem iOS. Twitter nie ogłosił oficjalnie usunięcia tego łatwego przełącznika. Co więcej, usunięcie przycisku DM może nie być celowym posunięciem firmy i może być wynikiem błędu dotykającego użytkowników mobilnych.
Opcja DM na stronach profilu: co to jest
Opcja DM na każdym profilu na Twitterze pomaga użytkownikom wysłać wiadomość Wiadomość docelowa na inne konto bezpośrednio ze swoich stron profilowych. Wcześniej w telefonach komórkowych przycisk DM pojawiał się obok przycisków Dalej (lub Kontynuuj) i powiadomień. Ten przełącznik zniknął już z aplikacji. Jednak przycisk wiadomości bezpośredniej nadal pojawia się w kliencie internetowym Twittera.
Opcja DM na stronach profilu: jak wpływa na użytkowników
Kilku użytkowników Androida, w tym niektórzy użytkownicy Twittera, zgłosiło, że przycisk DM został usunięty. Jednak niektórzy użytkownicy iPhone’a również zgłosili ten sam problem, podczas gdy inni twierdzili, że przycisk działał dla nich dobrze. Według raportu 9to5Google, użytkownik zgłosił brak przycisku na swoim telefonie z Androidem, ale mógł go zobaczyć na iPhonie zalogowanym na to samo konto.
Oczekuje się, że firma wkrótce naprawi ten problem. Tymczasem użytkownicy nadal mogą zainicjować bezpośrednią wiadomość na Twitterze. Użytkownicy muszą znaleźć konto, na które chcą wysłać wiadomość w zakładce Wiadomości.
Najnowsze zmiany w Twitterze na Androida
Twitter dodał kilka znaczących zmian do swojej aplikacji na Androida w ciągu ostatnich kilku tygodni. Użytkownicy Androida mogą teraz zarejestrować się w subskrypcji Twitter Blue, płacąc 11 USD miesięcznie. Subskrybenci Twittera Blue nie tylko otrzymają niebieski czek na swoich kontach, ale także otrzymają pierwszeństwo w wyszukiwaniu i rozmowach.
Firma niedawno dodała również kartę Dla Ciebie dla użytkowników Androida. Ta karta wyświetla tweety w widoku arytmetycznym, a nie chronologicznym. Należy zauważyć, że te funkcje są już dostępne w aplikacji na iOS.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *