Tysięczny Pokemon Scarlett/Violet jest jak tajemnicza maskotka

Tysięczny Pokemon Scarlett/Violet jest jak tajemnicza maskotka

Gholdengo stoi w polu i aktualizuje swój portfel Binance.

Szaleni chłopcy z GameFreak znowu to zrobili. Szkarłatny Pokemon i Fioletowy wcisnąć serial Pokédex w sumie na cztery formy, a tysięczny specjalny Pokémon okazuje się być złotą monetą do jazdy na nartach wodnych z pluszową paczką zwaną Gholdengo. Sprzedasz mi kryptowalutę? Naprawdę zrobiony szyfrowania?? Nie mogę się doczekać, żeby się dowiedzieć.

Po raz pierwszy dowiedziałem się o Gholdengo Z IGN, który zauważył uderzające podobieństwo między monetą a maskotką zbożową General Mills, ale był nieprzychylny w jej pochwałach. Okazuje się, że Gholdengo jest rozwiniętą formą Gimmighoula, a Lochy i SmokiSymulowane pudełko w stylu ujawnionym przez Nintendo wcześniej w miesiącu. To, jak przebiega ta ewolucja, to prawdziwa magia. YouTube nickcucc.com opisany jako„Prawdopodobnie jeden z najnudniejszych projektów rad, jakich doświadczysz w całym swoim życiu”.

Kiedy pokonasz Jamigola, upuści on złote monety. Gdy osiągniesz 1000, Twój Gimmighoul ewoluuje w Gholdengo na wyższy poziom. Wpis w Pokédex brzmi: „Jego ciało wydaje się być zrobione z 1000 monet”. „Ten Pokémon dobrze dogaduje się z innymi i szybko zaprzyjaźnia się z każdym”.

jestem tego pewien on jest Szybko nawiązuje znajomości. W jednej chwili karmisz Gholdengo Bocadillo de Jamón, a w następnej on gada ci do ucha, że ​​farma Dengo Coin zarabia 16 procent i powinieneś kupić za to dip. Token FTX, który właśnie eksplodował. Web 3.0 nie zrobi się sam. Teraz bądź dobrym trenerem Pokémonów i porzuć te znaki towarowe dla niektórych NFT.

W zakresie, w jakim Gholdengo wygląda jak chodzący schemat Ponziego, jest to niski dowód na prywatną sieć Nienaganna trwałość przez dziesięciolecia. Pokemony Zbyt duże, by upaść. karmin i Fioletowy’s problemy z wydajnością Nie można temu zapobiec Najczęściej zamawiana gra w franczyzowa Data. Co z tego, że tysięczne stworzenie z serii wygląda, jakby właśnie wróciło zrobione przez DeFi TikToks w Burning Man?

Na koniec dnia, na dobre lub na złe, miliony ludzi, w tym ja, zrobią wszystko, aby dostać kolejną szansę na złapanie tego. Urocze obrzydliwości i przebiecRachunek różniczkowy w gotowym arkuszu tak tępym, że stworzy nawet własny H&R BPłaczący księgowy blokady. Nawet jeśli tym pokemonem jest on literalny kluczseriai Wafelek do lodów, lub w tym przypadku Gholdengo. Zbiorę dużo tych cholernych rzeczy i zrobimy to Złapać Nasze diamentowe dłonie, aż morza zabłysną i pochłoną nas wszystkich.

READ  Przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft zostało tymczasowo zatwierdzone przez brytyjski organ regulacyjny

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *