UFC: Trener City Kickboxing Eugene Barman mówi, że Israel Adesanya jest większy niż All Blacks, ponieważ frustracje MIQ utrzymują się

Sporty

Brązowy medalista olimpijski w tenisie kiwi mówi, że może zbadać opcje prawne, gdy on i jego rodzina walczą o zapewnienie MIQ pozycji repatriacyjnej. Wideo / NZ Herald

Trener City Kickboxing Eugene Barman podkreślił, że Israel Adesanya jest większy niż All Blacks, ponieważ nadal naciska, aby poszczególni sportowcy otrzymywali te same korzyści, co system MIQ w sportach zespołowych.

Stajnia City Kickboxing dla wojowników, w tym Adesanya i Dan Hooker Rozważ przeprowadzkę na stałe do Stanów Zjednoczonych Po tym, jak nie jest w stanie zapewnić kuponów MIQ, które otrzymuje dla takich jak All Blacks.

barman Twierdzi, że standardy są wadliwe Nadając priorytet sportom zespołowym, takim jak All Blacks i różne międzynarodowe drużyny krykieta Na samotnych myśliwcach z jego siłowni i twierdzi, że za każdym razem, gdy pojawiał się problem, uderzają o ceglaną ścianę.

Israel Adesanya głośno mówił o swoim zamiarze, aby nigdy więcej nie walczyć w Nowej Zelandii w wyniku przepisów MIQ.  zdjęcie/fotosport
Israel Adesanya głośno mówił o swoim zamiarze, aby nigdy więcej nie walczyć w Nowej Zelandii w wyniku przepisów MIQ. zdjęcie/fotosport

„W zasadzie mają to, co uważam za absurdalne kryteria, jeśli spełniasz określoną liczbę – więc jeśli twój zespół jest wystarczająco duży i reprezentuje Nową Zelandię i wnosi wystarczającą wartość ekonomiczną do kraju, ale składa się z ponad 30 osób – jesteś w stanie zastosować pewne kryteria, aby móc uzyskać pewne zwolnienia” – powiedział Barman Darcy Waldgrave w Newstalk ZB.

„Sport walki i drużyna walcząca nie są oczywiście blisko 30, podobnie jak drużyna tenisowa, drużyna wioślarska czy drużyna golfowa. To śmieszne ograniczanie ludzi na podstawie tego, ile osób jest w sporcie, ale mają sport, który wymaga 30 graczy i 10 pracowników, są w stanie sprostać standardom i uzyskać wypłaty.

„To zabawny rodzaj standardu w użyciu, ale to są zasady i prawa, które w pewnym sensie uniemożliwiły nam postęp i uniemożliwiły wszystkim sportowcom w małych zespołach i małych dyscyplinach indywidualnych awans w karierze.

READ  Wspieranie Rasiego Erasmusa przeciwko „potworowi” światowego rugby

„Pod tym względem też nie było żadnego ruchu. Nie nastąpiła poprawa, nie było żadnych prób poprawy. Nie masz wyboru. Zostałeś zmuszony do przeniesienia się ze swojego kraju, aby utrzymać rodzinę”.

Miejski trener kickboxingu Eugene Barman.  zdjęcie/fotosport
Miejski trener kickboxingu Eugene Barman. zdjęcie/fotosport

Barman twierdzi, że jego wojownicy muszą spełniać wszelkie kryteria ekonomiczne, twierdząc, że Adesanya jest większa niż All Blacks na całym świecie.

„Byłem w najdalszych zakątkach tej planety, gdzie nie spodziewasz się, że ktokolwiek rozpozna Izrael i zostaniesz przytłoczony przez ludzi, którzy przyjdą, do tego stopnia, że ​​będziemy musieli postawić wokół niego barykadę, aby zejść na dół ulica. A to może być najbardziej niejasne miejsce w środkowych Chinach, o jakim kiedykolwiek słyszałem.

„Po prostu wiem, że umieściłeś All Blacks, nawet niektóre z najpopularniejszych, w tej samej pozycji, nikt nie będzie wiedział, kim oni są. To szczątkowe porównanie, jeśli chcesz, ale w tym momencie jest znacznie większy niż All Blacks na w skali globalnej.”

„Jednym z kryteriów, których rząd mówi, że nie spełniamy, są kryteria kwalifikowalności finansowej, z którymi muszę się zdecydowanie nie zgadzać. Odbyliśmy tutaj dwa duże koncerty na stadionach i mamy jedne z najwyższych oglądalności imprez UFC na mieszkańca na świecie.

„Kiedy facet walczy, bary i kluby są pełne w całym kraju. Ludzie kręcą się po telewizorach, ludzie zabierają swoje dzieci na siłownie, ludzie kupują cały sprzęt do MMA, sprzęt sportowy.”

„Chociaż nie jest to tak namacalne, jak niektóre rzeczy, które zrobili All Blacks, miliony dolarów są wymieniane na sukces tych facetów.

„Nie można powiedzieć, że nie spełniamy finansowych kryteriów kwalifikacji. Wykonujemy piekielną robotę dla 15+ osób, które przyjdą i przyjdą oglądać Hollanda grającego w krykieta”.

Sfrustrowany systemem MIQ City Kickboxing planuje teraz przenieść się na stałe do Stanów Zjednoczonych, ale Bareman ma nadzieję uniknąć tak drastycznego posunięcia.

READ  Ash Party ignoruje niezwykłą policję French Open

„City Kickboxing w ogóle nie chce przenieść się do Ameryki. To powinno być dość oczywiste. Nasze ręce są trochę zmuszające, jeśli chcesz. Po prostu naprawdę zawiódł system”.

„Naszym priorytetem i priorytetem jest na pewno pozostanie w Nowej Zelandii. To właśnie lubimy robić”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top