UFL: Mecze piłki nożnej poza grupami imprez Data teleturnieju

Podczas gdy Electronic Arts będzie blisko Separacja Z FIFA i tym Konami po prostu posiada pochowany Pro Evolution Soccer, licencja UFL innej firmy, zyskuje na popularności i nadal przyciąga wirtualną społeczność zapowiedziami wszelkiego rodzaju partnerstw. Chociaż powoli manifestuje się w namacalny sposób, data jest (w końcu) ustawiona na wprowadzenie rozgrywki.

Do zobaczenia w czwartek 27 stycznia 2022!

jestem zmęczony FIFA 22 Kto już się nie rozwija? Zirytowany tym, co jest prezentowane ePiłka nożna 2022Nowa wersja PES? Może UFL jest dla Ciebie. Oczywiście trudno powiedzieć, żeby nie wyciekło jeszcze żadne zdjęcie ani film. Po miesiącach dokuczania Studio Strikerz Inc jest wreszcie gotowe do udostępnienia filmu z gry! Zwróć uwagę na datę: to będzie czwartek 27 stycznia 2022 r., za miesiąc od teraz!

Oprócz tej wiadomości, która może zachwycić fanów symulacji piłki nożnej, deweloper był bardzo aktywny w ostatnich tygodniach: rozmawialiśmy z wami Ostatnio Od pierwszego partnerstwa z West Ham United w Anglii. Teraz do tej przygody dołączyło wiele innych europejskich klubów i trzeba będzie polegać na oficjalnych licencjach sportowych Portugalii, Szaktara Doniecka, Borussii Dortmund, a ostatnio Besiktasu. Po stronie Ligue 1 w tej chwili odpowiedział tylko FC Monaco.

Jeśli cokolwiek trudno w tej chwili z tego wywnioskować, symulacja UFL przyciągnęła w większości kluby przyzwyczajone do europejskich pucharów. Obecność wielkich nazwisk na okładce lub oficjalnych licencjach nie zawsze zapowiadała przekonujące wyniki w historii piłkarskich gier wideo, ale pokazuje, że projekt jest na zaawansowanym etapie. To samo w sobie jest naprawdę dobrą wiadomością! Do zobaczenia za miesiąc (wreszcie) zdając sobie sprawę z potencjału UFL.

READ  Pragmata została oficjalnie przełożona przez Capcom do 2023 roku; Ujawniono nową grafikę

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top