Usługa Google One Cloud Storage dociera do 100 milionów abonentów

Usługa Google One Cloud Storage dociera do 100 milionów abonentów

Wydaje się, że te twierdzenia o aktualizacjach działają: dyrektor generalny Google, Sundar Pichai, twierdzi, że usługa subskrypcji firmy, Google One, oficjalnie przekroczyła 100 milionów abonentów.

Płatna usługa subskrypcji, która zadebiutowała w maju 2018 r., zapewnia użytkownikom dodatkową przestrzeń dyskową na usługi Google, w tym Zdjęcia, Dysk Google i Gmail, a także funkcje takie jak VPN i monitorowanie Darknetu.

W ostatnich latach Google ograniczył część swojej oferty bezpłatnego miejsca na dane, szczególnie w 2021 r., kiedy wyeliminował nieograniczone miejsce na dane w Zdjęciach Google. Firma oferuje teraz 15 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej na każde konto Google, ale dotyczy to całego konta. Jeśli przechowujesz dużo zdjęć w Zdjęciach Google lub dużo dokumentów na Dysku Google, możesz szybko osiągnąć 15 GB.

Polecane przez naszych redaktorów

Ceny planów Google One zaczynają się od 1,99 USD miesięcznie za 100 GB miejsca; Za 9,99 USD otrzymasz 2 TB. Na początku tego tygodnia Google ogłosił plan Google One „AI Premium” wraz ze zmianą marki chatbota Bard AI na Gemini. Do planu Google One o pojemności 2 TB dołączysz chatbota Gemini Advanced Premium AI, który sam kosztuje 19,99 USD miesięcznie.

Poznaj nasze najlepsze historie!

Subskrybuj Co nowego teraz? Codziennie rano otrzymuj nasze najważniejsze artykuły do ​​swojej skrzynki odbiorczej.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do naszego newslettera oznacza akceptację naszej strony internetowej Warunki korzystania I Polityka prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów.

READ  Nowy zwiastun Alan Wake 2 w końcu przenosi nas do Dark Place

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *