UT MARTIN ATHLETICS WSPÓŁPRACUJE Z ZETA TAU ALPHA PODCZAS RÓŻOWEGO WEEKENDU

UT MARTIN ATHLETICS WSPÓŁPRACUJE Z ZETA TAU ALPHA PODCZAS RÓŻOWEGO WEEKENDU

Martin, Tennessee – Uniwersytet Tennessee na Wydziale Lekkoatletycznym Martina oraz Komitet Doradczy Studentów i Sportowców (SAAC) z dumą łączą siły z Zeta Tau Alpha Delta Mu w październiku w ramach Miesiąca Świadomości Raka Piersi.

Fani mogą wziąć udział w inauguracyjnym Różowym Weekendzie od piątku 13 października do niedzieli 15 października, kupując ekskluzywną koszulkę UTM Athletics „Think Pink”.

Koszulki będą dostępne w najbliższy weekend podczas meczów jeździeckich, siatkówki i piłki nożnej Skyhawk za sugerowaną darowiznę w wysokości co najmniej 10 dolarów za sztukę. Cały dochód zebrany ze sprzedaży koszulek i dodatkowych datków zostanie przekazany na rzecz „Zestawów Chemo Care” Zeta Tau Alpha, które zostaną przekazane na rzecz lokalnych rodzin walczących z rakiem piersi. T-shirty trafią do sprzedaży w piątek i będą dotyczyć rozgrywanego o 10:00 meczu konnego u siebie z drużyną nr 2 Auburn oraz meczu siatkówki rozgrywanego o 18:00 przeciwko Western Illinois. Kibice mogą także kupić koszulki na sobotni mecz siatkówki z Western Illinois o godzinie 14:00 oraz niedzielny mecz piłki nożnej z południową Indianą o godzinie 13:00.

Harmonogram różowego weekendu na rok 2023

Piątek, 13 października – Jeździectwo vs. Auburn – godz. 10:00
Piątek, 13 października – Siatkówka vs. Western Illinois – 18:00
Sobota, 14 października – Siatkówka vs. Western Illinois – godz. 14:00
Niedziela, 15 października – Piłka nożna kontra południowa Indiana – 13:00

Ponadto oddział Zeta Tau Alpha z UT Martin będzie obecny na meczach, aby zbierać fundusze dla grup zajmujących się chemioterapią. Sugerowane datki na zestawy do chemioterapii obejmują szminki, puszyste skarpetki, koce, torby na zakupy wielokrotnego użytku, notesy, krople na kaszel, maść leczniczą Aquaphor, szczoteczki do zębów, płyn do płukania ust i twarde cukierki (miętówki, środki ratunkowe itp.), krem ​​na odparzenia pieluszkowe i paznokcie . Pasta do żucia, guma do żucia, nakrycia głowy, termometry, mieszanki napojów, bransoletki przeciw nudnościom, butelki na wodę wielokrotnego użytku oraz wyszukiwanie słów/krzyżówki.

READ  „Nie ma rzeczy niemożliwych”: Ranny polski saneczkarz robi olimpiadę | Wiadomości, sport, praca

Główną działalnością charytatywną Zeta Tau Alpha jest edukacja i zwiększanie świadomości na temat raka piersi. Organizacja współpracuje z Think Pink, American Cancer Society i National Football League.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *