Valve odblokowuje zaparowaną talię, aby wyjaśnić, dlaczego uważa, że ​​nie powinieneś

Valve został opublikowany oficjalny demontaż Jednym z nadchodzących laptopów jest Steam Deck. Przed zanurzeniem się w rip, firma spędza około minuty, bardzo ostrożnie podchodząc do ripowania, chyba że jesteś pewien, że wiesz, co robisz.

„Chociaż jest to twój komputer – lub będzie, gdy otrzymasz Steam Deck – i masz pełne prawo, aby go otworzyć i robić, co chcesz, w Valve nigdy nie zalecamy jego otwierania” – powiedział przedstawiciel Valve w filmie. Steam Deck to bardzo ciasno zaprojektowany system, a części do tego produktu są starannie dobierane według własnej konstrukcji, więc nie jest tak naprawdę zaprojektowany, aby można go było wymieniać z użytkownikiem.”

Wewnątrz talii parowej.
Zdjęcie: zawór

Pomimo ostrzeżeń firma prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, że ludzie i tak zerwą Steam Deck, więc ten film może być przydatnym źródłem dla osób, które rozważają takie rozwiązanie.

Na filmie Valve pokazuje, jak zamienić dwie części systemu. Po pierwsze, Valve pokazuje, jak wymienić kciuki. Firma ostrzega, że ​​​​jest całkowicie dostosowana, ale twierdzi, że w nadchodzących miesiącach będzie źródłem „części, drążków kciuka, dysków SSD i prawdopodobnie więcej”.

Następnie Valve pokazuje, jak wymienić dysk SSD, co może być przydatne dla osób, które zarezerwowały najtańszą wersję urządzenia z dyskiem twardym eMMC z zamiarem samodzielnej modernizacji. Należy pamiętać, że wszystkie wersje Steam Deck korzystają ze złącza m.2, w tym wersja z dyskiem eMMC, więc jeśli planujesz dokonać wymiany, będziesz musiał ponownie zainstalować system operacyjny i wczytać gry, które mogą Ci się spodobać na drugi dysk.

Valve mówi, że Steam Deck rozpocznie wysyłkę w grudniumimo wstępnych zastrzeżeń Szybko zleciał z wirtualnych półek. Jeśli zarezerwujesz je teraz, będziesz musiał poczekać co najmniej do drugiego kwartału 2022 r., aby mieć możliwość faktycznego złożenia wniosku.

READ  Gurman: Apple planuje wiele wydarzeń na jesień, M1X MacBook Pro będzie dostępny w listopadzie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top