Vanguard Alpha – Jak grać, jak się tam dostać i wszystko, co musisz wiedzieć

długo oczekiwany Call of Duty: Straż przednia W końcu wydała wersję alfa na PS5 i PS4, dzięki czemu gracze mogą poczuć, czego mogą oczekiwać od strony wieloosobowej.

Wersja alfa skupia się na niespotykanym dotąd trybie wieloosobowym, znanym jako Champion Hill. Sledgehammer Games i Activision wydają się być bardzo pewni, że ten rodzaj meczu zadziała, jak donosi w Post na blogu Call of Duty:

„Po kilku rundach Champion Hill (wstępna aranżacja gry) może być czymś do przemyślenia”.

Od 27 do 29 sierpnia gracze na PS5 i PS4 mogą cieszyć się wydaniem alfa Call of Duty: Vanguard. Wersja próbna z ograniczonym dostępem pomoże deweloperom zebrać opinie z całego świata i poprawić niektóre aspekty gry wieloosobowej, zanim zostanie wydana w 5 listopada.


Czym dokładnie jest tryb Champion Hill w Call of Duty: Vanguard alfa?

Zasadniczo Champion Hill to mieszanka Battle Royale (w szczególności Warzone) i zwykłego formatu deathmatch. W tym trybie gry gracze będą walczyć w „Turnieju Death Match Round Robin przeciwko innym drużynom”.

Oto jak działa tryb Champion Hill w Call of Duty: Vanguard: Gracze budują dwu- lub trzyosobową drużynę, a następnie na zmianę walczą z innymi drużynami na arenie (opisane później). Zaczynają z tym samym ekwipunkiem i są dalej ulepszane poprzez zbieranie zrzutów rozsianych po mapie lub pokonywanie wrogów.

Mogą również kupować nową broń, wyposażenie i profity podczas rund zakupowych.


Arena

Mapa Champion Hill podzielona jest na pięć sekcji: cztery pola bitew i jedną stację skupu, w której użytkownicy mogą kupować i ulepszać swój sprzęt, podobnie jak w Call of Duty Warzone.

Oto dostępne pola bitwy:

  • lądowisko
  • trójdzielny
  • rynek
  • Dziedziniec

Co więcej, wyeliminowane drużyny mogą obserwować ze stacji skupu, jak przebiega reszta turnieju.

READ  Oficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy Tab S8 wyciekają przed premierą: sprawdź projekt i specyfikacje

Jak dostać się do Call of Duty: Vanguard Alpha?

Gracze posiadający już Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Strefa Wojny, lub Call of Duty: Cold War Black Ops Instalator, który może uzyskać dostęp do Call of Duty: Vanguard alfa z głównego menu. Wybranie menu alfa w tych grach przeniesie je do strony pobierania w PS Store.

Po raz kolejny Call of Duty: Vanguard alpha nie jest dostępny dla nikogo na platformach innych niż PS5 i PS4. Jednak gra będzie dostępna we wczesnym dostępie na Xbox i PC 16 i 17 września oraz w otwartej wersji beta na wszystkich platformach od 18 do 20 września.

Przeczytaj także: Rozgrywka w Call of Duty: Vanguard została wreszcie ujawniona – zwiastun, daty premiery, obsługiwane platformy i nie tylko


Sportskeeda Genshin Impact jest teraz na Twitterze! Śledź nowości Nowości, przecieki, aktualizacje i nie tylko!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *