W czarującym życiu pracownika FIFO zarabiającego 2600 dolarów tygodniowo

styl życia

Stewardessa Megan Mickey podczas wakacji podróżuje po całym świecie. Zdjęcia / Instagram

Pracownik linii lotniczych ujawnił, jak zarabia 2643 USD tygodniowo i podróżuje po świecie.

Była brytyjska 27-letnia Meghan Mickey pracuje w kopalniach w Pilbara w Australii Zachodniej.

Jej ciężka praca zmianowa sprawia, że ​​pracuje przez dwa pełne tygodnie z rzędu, do 14 godzin dziennie – ale potem dostaje tydzień wolnego, aby oddać się efektownemu stylowi życia.

Mickey, który był stewardessą, podróżuje po całej Australii i poza nią – zmierza do luksusowych miejsc, takich jak Malediwy i Dubaj.

Jej konto na Instagramie, wypełnione zdjęciami, jak odpoczywa w najbardziej ekskluzywnych miastach na świecie, prawdopodobnie wzbudzi zazdrość – ale musi ciężko pracować, aby cieszyć się swoim czasem.

„To zdecydowanie męcząca praca, ale także niesamowity styl życia, jeśli jesteś kimś, kto chce podróżować po świecie i zarabiać niesamowite pieniądze” – powiedziała Daily Mail Australia.

Pracowniczka FIFO Megan Mickey.  Zdjęcia / Instagram
Pracowniczka FIFO Megan Mickey. Zdjęcia / Instagram

„FIFO”. [fly in-fly out] To jest coś, co naprawdę polecam, zwłaszcza jeśli jesteś młody i chcesz podróżować, zarobisz niesamowite pieniądze, a styl życia będzie świetny.

„Ciężko pracujesz przez dwa tygodnie, potem masz tydzień wolnego, aby pojechać do innego kraju lub zwiedzić więcej Australii, potem wrócić do pracy, ciężko pracować, zarabiać duże pieniądze i znowu podróżować”.

Dylan, partner Mickeya, również pracuje w kopalniach, ale ich zmiany nie zawsze się zgadzają, więc czasami za nim tęskni.

Megan Meek na zdjęciu w Kuala Lumpur.  Zdjęcia / Instagram
Megan Meek na zdjęciu w Kuala Lumpur. Zdjęcia / Instagram

Dostajesz 2643 USD po opodatkowaniu, a wszystko jest opłacane na miejscu, w tym jedzenie i napoje.

W zeszłym roku raport sfinansowany przez rząd Australii Zachodniej z Curtin University wykazał, że jedna trzecia pracowników FIFO cierpi na wysoki poziom zaburzeń psychicznych.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: wycofanie skażonych sił z Czarnobyla po wykopaniu okopów

Praca w sektorze górniczym jest konsekwentnie oceniana jako oferująca najwyższe średnie wynagrodzenie w Australii, ale to spowodowało poziom dezinformacji wśród ogółu społeczeństwa, mówią pracownicy.

Pomimo pierwszego miejsca, dane z SEEK ujawniły, że średnia pensja osoby pracującej w przemyśle wydobywczym wynosiła 127 000 USD, co stanowi 13,96-procentowy spadek w porównaniu z 2013 r.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top