W sieci pojawiło się szokujące nagranie przedstawiające dziką bójkę dorosłych w Disneylandzie

W sieci pojawiło się szokujące nagranie przedstawiające dziką bójkę dorosłych w Disneylandzie

Nie jest jasne, co doprowadziło do bójki, w wyniku której dorośli prawie przewrócili wózek. Zdjęcia/Instagram @Capturedthrills

W sieci pojawił się szokujący materiał filmowy z bójki w Disneylandzie w Anaheim w Kalifornii, na którym widać grupę dorosłych popychających, uderzających, kopiących i szamoczących się.

Poczta nowojorska Według doniesień co najmniej pięciu mężczyzn i kobiet brało udział w bójce, która miała miejsce w pobliżu przejazdu Mad Tea Party i znajdowało się w pobliżu dzieci.

Choć nie jest jasne, dlaczego doszło do fizycznej sprzeczki, wideo opublikowane na Instagramie, które od tego czasu stało się wirusowe, pokazuje grupę dorosłych walczących i prawie przewracających wózek.

Nie jest jasne, co doprowadziło do bójki, w wyniku której dorośli prawie uderzyli o wózek.  Zdjęcia/Instagram @Capturedthrills
Nie jest jasne, co doprowadziło do bójki, w wyniku której dorośli prawie uderzyli o wózek. Zdjęcia/Instagram @Capturedthrills

W rozmowie z serwisem rzecznik policji w Anaheim powiedział, że zareagowała na incydent wraz z ochroną Disneyland Resort, dodając: „Nie dokonano żadnych aresztowań, a dochodzenie w sprawie incydentu pozostaje w toku”.

Disneyland nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz.

Co najmniej pięciu mężczyzn i kobiet popychało się, biło, kopało i walczyło ze sobą.  Zdjęcia/Instagram @Capturedthrills
Co najmniej pięciu mężczyzn i kobiet popychało się, biło, kopało i walczyło ze sobą. Zdjęcia/Instagram @Capturedthrills

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak park, który nazywa „najszczęśliwszym miejscem na ziemi”, umieścił w swojej internetowej sekcji grzecznościowej „Know Before You Go” nową klauzulę, w której prosi gości, aby nie kłócili się między sobą, ponieważ jest to klasyfikowane jako niewłaściwe zachowanie, które może prowadzić do do… Usuń je z ogrodu.

Ostrzeżenie brzmiało: „Prosimy wszystkich, którzy odwiedzają to szczęśliwe miejsce, aby traktowali innych z szacunkiem, życzliwością i współczuciem. Aby zapewnić gościom bezpieczne i przyjemne doświadczenie, regularnie aktualizujemy zasady naszego Disneyland Resort. „

Gwałtowna kłótnia zmusiła rodziny do szukania bezpieczeństwa.  Zdjęcia/Instagram @Capturedthrills
Gwałtowna kłótnia zmusiła rodziny do szukania bezpieczeństwa. Zdjęcia/Instagram @Capturedthrills

Nie jest to ostrzeżenie charakterystyczne dla kalifornijskiej wersji parku tematycznego, ponieważ Walt Disney World na Florydzie również udostępnił w Internecie notatkę zachęcającą gości, aby „byli magią, którą chcecie widzieć w świecie” i aby zawsze traktowali innych z szacunkiem i życzliwością . I miłosierdzie.

Park na Florydzie ostrzega również, że osoby, które nie będą w stanie spełnić „prostego życzenia”, zostaną poproszone o opuszczenie ośrodka.

READ  Amerykańska aktorka Jussie Smollett została skazana na 150 dni więzienia za udawany atak

Nastąpiło to po kolejnej bójce, która miała miejsce w maju, w wyniku której dwie osoby zostały wyrzucone z Walt Disney World po tym, jak zaatakowały rodzinę, która poprosiła je o opuszczenie miejsca, w którym próbowały zrobić zdjęcie.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *