Wczesne prognozy dla dwukierunkowych graczy Sixers

Sixers oficjalnie zdefiniowali swoje dwukierunkowe sloty w Rock w przyszłym sezonie i będą chcieli zarobić na tych rolach w przyszłym sezonie.

Od początku sezonu 2017-2018 Umowy dwukierunkowe Staje się coraz ważniejszy dla jego wykorzystania dla drużyn NBA. Prawie jako luka w celu utrzymania dodatkowych graczy w składzie, gracze dwustronni mogą grać w maksymalnie 50 meczach NBA, spędzając resztę czasu z Związany z zespołem G-League.

Może być rozprowadzany tylko wśród graczy z co najmniej czteroletnim doświadczeniem w NBA i jest używany w nadziei na podpisanie pełnego kontraktu z graczem. Pomysł został zauważony w zeszłym roku z Paulem Reedem, który rozpoczął rok z duetem, zanim podpisał dwuletnią umowę, aby być w pełnym składzie.

Wkrótce po zakończeniu draftu poinformowano, że Aaron Henry podpisał dwustronną umowę na zajęcie pierwszego dwukierunkowego slotu. Chociaż Rayjon Tucker początkowo zrezygnował z kolejnej transakcji dla dwóch osób, Sixers zdecydowali się pójść dalej i dodać Reiler przyznał swoją ostatnią umowę dwustronną. Oto trochę o tym, kim jest każdy gracz i czego można się spodziewać w przyszłości:


kim oni są?


Aaron Henry

Kiedyś widziany jako zamek, aby jego imię było wywoływane w noc chmur, Aaron Henry Mogą okazać się bardzo cenne po wypuszczeniu ich bez tworzenia. Początek trzech lat w Stan Michigan Ma solidną ramę skrzydła NBA i wydaje się, że pasuje do formy jako potencjalne trzy i pół. Henry miał średnio 15,4 punktu, 5,6 zbiórki, 3,6 asysty, 1,3 przechwytu i 1,3 bloku podczas ostatniego sezonu w college’u, ale zauważył spadek skuteczności strzelania, który zniechęcił drużyny.

READ  Ranking najlepszych meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern Monachium i Barcelona prowadzą w mistrzostwach

Pomimo strzelania 38,5% i 34,4% zajęć po pierwszym i drugim roku, trzypunktowy procent Henry’ego spadł do 29,6% w zeszłym roku, gdy stał się bardziej centralnym punktem przestępstwa. W obronie 21-latek ma świetne instynkty i bawi się bardzo wysokim silnikiem. Jego stały wpływ na tę stronę piłki otworzył drzwi do tej okazji, a jeśli uda mu się udoskonalić swój zestaw umiejętności ofensywnych, ma szansę stać się silnym graczem naprzód.

Pierwsza akcja gry była widziana w Lidze Letniej, a Henry pokazał kilka przebłysków swoich umiejętności. Jego uderzenia w lewą rękę wykazywały oznaki życia, a także pewne umiejętności radzenia sobie z piłką. W projekcie jest duża konkurencja z ogromnym zapotrzebowaniem na tego typu odtwarzacze 3D i 3D. Chociaż brakuje mu trochę szumu, który towarzyszy draftowi, nie ma zbyt dużej luki w talentach między Henrym a wieloma wybranymi skrzydłowymi w tym roku.

trener drużyny letniej Brian Adams Zapytany o jego przemyślenia na temat Sixers Nowicjusz po jednym występie. Adams pochwalił Henry’ego i zakończył słowami:

„Myślę, że ma przed sobą prawdziwą przyszłość w tej lidze”.

Jest mało prawdopodobne, że Henry trafi do rotacji w przyszłym sezonie, ale poszukaj pozytywnych oznak rozwoju i udaj się do Sixers„Planowanie długoterminowe.

Grant Railer

Ponieważ Rayjon Tucker już wiązał drugą umowę dwustronną, skład Sixers wyglądał na prawie kompletny. Zmieniło się to, gdy Grant Railer Stał się dostępny po wydaniu przez Charlotte Hornets. Reiler spędził ostatni sezon na dwustronnym kontrakcie z Hornets, grając w zaledwie siedmiu meczach z drużyną NBA. Po 25,7 minuty na mecz w G-League, Riller zdobywał średnio 13,1 punktu i 3,5 asysty na mecz. Strzelił także 46,2% zza łuku za trzy punkty w 4,7 próbach na mecz. Ten odsetek zajął drugie miejsce w G-League.

Sixers byli mocno powiązani z Grantem Rillerem podczas zeszłorocznego draftu. Strażnik kombo o długości 6’3 spędził cztery lata w College of Charleston, gdzie był Uzyskiwał średnio 18,7 punktu na mecz. Ma niesamowitą umiejętność tworzenia ujęć i intrygującą zmianę w swojej grze. Riller jest niefrasobliwym facetem, który na dłuższą metę może wylądować jako iskra na ławce z Sixers. Został ostatecznie sformułowany z Ogólny wybór 56 w zeszłorocznej wersji roboczej.

READ  Trener reprezentacji Arabii Saudyjskiej Hervé Renard żałuje, że rozczarował matkę

Ponownie, jest to wątpliwe Reiler w krótkoterminowych planach SixersAle to świetny dodatek do zespołu. Prawdopodobnie będzie postrzegany jako centralny punkt składu G-League podczas swojego pobytu tam i powinien starać się rozwijać go jako opcję poza ławką dla Sixers. Producent Charleston narysował paralele z Flota Freda Van Biorąc pod uwagę jego postawę i styl gry, ale taka rola z pewnością byłaby korzystna dla Sixers, gdyby mógł wypełnić te buty.


ogólne oczekiwania


Kontrakty dwustronne są z pewnością postrzegane jako ocena długoterminowego potencjału gracza, a nie natychmiastowa pomoc zespołowi, i obie te rzeczy Aaron Henry i Grant Reiler Jest do tego bardzo odpowiednia. Chociaż ocena GM wydaje się ograniczać do wielkich posunięć, ważne jest również, aby franczyza dodała do zespołu tańszych talentów, a Daryl Morey zasługuje na uznanie za to.

Warto również zauważyć, że jeśli dojdzie do umowy wieloosobowej, Henry lub Riller będą mogli przejść do pełnego kontraktu. Morey pokazał, że przedkłada utalentowanych młodych graczy nad potencjał, a każdy z tych graczy pasuje do tego rachunku. Jest mało prawdopodobne, że któryś z mężczyzn wywrze duży wpływ w tym sezonie, ale szukaj ich jako wpływowych graczy, którzy posuwają się naprzód.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *