Według Todda Howarda, Fallout TV Show wciąż się dzieje

Minął już ponad rok Ponieważ Bethesda i Amazon ogłosiły serial telewizyjny oparty na grach Fallouta, niektórym fanom można wybaczyć, że myśleli, że mógł zostać po cichu anulowany. Na szczęście tak nie jest, ponieważ Todd Howard z Bethesdy potwierdził, że serial jest wciąż w fazie rozwoju! Zapytany o Howarda Upadł W trakcie Reddit – pytania i odpowiedzi Świętujemy premierę The Elder Scrolls V: Skyrim: Edycja rocznicowa. Chociaż Howard nie miał wiele do powiedzenia na temat projektu, fani gier powinni być zadowoleni, słysząc, że serial nie dostał topu!

Howard napisał na Reddicie: „Śmiało. Jestem naprawdę podekscytowany współpracą z Jonah, Lisą i Amazonem”.

Howard odnosi się do Jonathana Nolana i Lisy Joy, twórców HBO Świat Zachodu. Obie zostały dołączone do projektu od czasu jego ogłoszenia w lipcu 2020 r., więc wydaje się, że od tego czasu niewiele się zmieniło. W tym przypadku status wygląda na „Brak dobrych wieści!” Mamy nadzieję, że Bethesda i Amazon będą miały więcej informacji do ujawnienia w nadchodzących miesiącach.

Chociaż mody do gier wideo były historycznie mieszaną torbą, dziś przeżywają pewien renesans. Adaptacje takie jak Pokemon: Detektyw Pikachu I Jeż Sonic Pokazał, że Hollywood może osiągnąć sukces, ściśle trzymając się materiału źródłowego. W tym miesiącu ukaże się premiera Resident Evil: Witamy w Raccoon City, natomiast w przyszłym roku będzie świadkiem Anonimowy I Jeż Sonic 2 przekroczenie prędkości w kinach. dzień dobry I ostatni z nas Obaj dostaną programy telewizyjne w 2022 roku, a Mario dostanie animowaną premierę kinową od Illumination i Universal.

Biorąc pod uwagę całą uwagę, jaką gry wideo przyciągają z Hollywood, ma to sens Upadł Pozostaje priorytetem dla Amazona. Niestety trudno określić, która gra (lub gry) Upadł Seria może nastąpić, lub jeśli serial wprowadzi nową historię, wykorzystując koncepcje i motywy z gier. Na razie fani mogą pocieszyć się świadomością, że to się nadal dzieje!

READ  Asus ulepsza swój telefon do gier ROG o szybszy procesor i kolorowy podświetlany ekran

Czy jesteś fanem gier Fallout? Co chcesz zobaczyć z serialu? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *