Welling Park Rolls By Ware | Wiadomości, sport, praca

Welling Park Rolls By Ware |  Wiadomości, sport, praca

WEIRTON – Drużyna koszykówki chłopców Weir walczyła, ale Wheeling Park zdobył dwucyfrową przewagę w pierwszej kwarcie i nie oglądał się za siebie.

Patriots prowadzili 16 pod koniec pierwszego meczu i 22 w czwartym meczu na drodze do pokonania Red Raiders 80-64 we wtorek wieczorem na korcie Rona „Fritza” Williamsa w Carl Hummel Fieldhouse.

Trener Weir (1-2), Anthony Santangelo, powiedział: „Wheeling Park to twardy zespół”. „Byli tak dobrze zsynchronizowani”.

Po przegrywaniu 16. pod koniec pierwszej gry, Hancock County Boys walczyli i wyciągnęli siódemkę w drugiej, jednak goście odzyskali kontrolę i nigdy nie oglądali się za siebie. Chłopcy z Ohio County prowadzą 14 punktami w pierwszej połowie i 13 punktami wchodzą w czwartą.

„Weir uderza piłkę naprawdę dobrze,” powiedział menedżer Welling Park Michael Gbia (2-0). „Nigdy nie możemy uciec. Za każdym razem, gdy prowadziliśmy do 14 lub 15, Weir wracał do gry. To dla nich zasługa.

„Udało nam się dokonać przejścia. Mieliśmy kilka odbić. Musimy lepiej grać w obronie. Zespoły łatwo zdobywają punkty przeciwko nam. Musimy wzmocnić obronę.”

W obu zespołach po trzech zawodników osiągnęło dwucyfrową liczbę punktów.

Corey Lyons zdobył najwięcej w drużynie 17 punktów, prowadząc na czerwonej i czarnej trasie, J-Cross zdobył 16, a Damar Turner 14.

„Wychodzą z fazy play-off piłki nożnej” – powiedział Gebbia. „Kroos i Turner to dobrzy gracze. Rekrut z I ligi (Cam Jones) to dobry gracz.

„To był mecz w górę iw dół. Piątkowy mecz był grą na połowie kortu, ale powinieneś być w stanie grać na obu. Powinieneś być w stanie grać na obu.

„Ich bramkarze to dobrzy gracze. Musimy zrobić więcej, aby zatrzymać ich przed nami.

„To był dobry mecz. Weir walczył. Byłem pod wrażeniem”.

READ  Nepal otrzymuje pięć rzutów karnych podczas ODI przeciwko ZEA po tym, jak melonik używa śliny do polerowania piłki

Aiden Davis zdobył 27 punktów, aby prowadzić Patriotów, Cole Wilkinson zebrał 23, a Brett Phillips miał 20.

„Aiden Davis i Brett Phillips wyleczyli kontuzje kostki” – powiedział Gbia. „Nie są jeszcze w 100 procentach. Cole Wilkinson był dziś potęgą w farbie.”

Trio łącznie zdobyło 26 z 28 punktów Welling Park od samego początku.

„Miałem Aidena Davisa 27, Cole’a Wilkinsona 23 i Bretta Phillipsa 20” – powiedział Santangelo. „To są kluczowi faceci. Wyraziliśmy, jak ważni są dla zespołu.

„Pozdrowienia dla trenera Gebii. Wykonuje bardzo dobrą robotę.

Od piątku kładziemy nacisk na zespół i wysiłek. Graliśmy w koszykówkę”.

Chłopcy z Ohio County prowadzili 28:16 na koniec pierwszej.

Gospodarze walczyli i spadli do 30-23 w drugiej części, jednak zwycięzcy powiększyli prowadzenie do 42-28 do przerwy.

„Zaczęliśmy się odbijać, zaczęliśmy atakować farbę” – powiedział Santangelo o tym, co umożliwiło jego zespołowi powrót do gry. „Udało nam się uzyskać otwarte strzały. Nasz nacisk na piłkę naprawdę pomógł. To są rzeczy, które musimy zrobić, aby wygrać. Nie możemy mieć rotacji. Musimy chronić piłkę i odbijać się. „

Wheeling Park zaczął szybko, zajmując trzecie miejsce, gdy Patriots zdobyli sześć szybkich punktów, zwiększając przewagę do 20 punktów, zmuszając Santangelo do ogłoszenia przerwy na żądanie, gdy do końca kwarty pozostało 6:54.

Czerwoni Rycerze odmówili rzucenia ręcznika, a Biali Chłopcy walczyli i zamknęli się w granicach 62-49, wchodząc do czwartej.

„Hadir z każdym rokiem staje się coraz lepszy” — powiedział Gebbia. „Cieszę się, że to widzę. To był trudny test. Dziś wieczorem oddali kilka mocnych strzałów. Oddali kilka mocnych strzałów. Muszę im przyznać uznanie”.

Patriots prowadzili 80-58, przechodząc do czwartej, zanim Red Raiders zdobyli ostatnie sześć punktów tego wieczoru.

READ  Sędzia finału Ligi Mistrzów podtrzymał swoje stanowisko po przeproszeniu za swoje relacje z przywódcą skrajnej prawicy

„Jestem naprawdę dumny z mojego zespołu” – powiedział Santangelo. „Walczyliśmy całą noc. To właśnie im powiedziałem.

„Ten zespół jest inny. Te dzieciaki zawsze leżą na ziemi. Rozmawiają. Byliśmy fizycznie. Jestem dumny ze sposobu, w jaki walczyliśmy. „

The Red Raiders trafili w meczu sześć trójek, podczas gdy Davis wyczerpał jedyne dwa trafienia z dystansu dla Patriotów.

„Dla fanów jestem pewien, że mecz był przyjemny do oglądania” – powiedział Santangelo. „Welling Park są bardzo agresywni. Są fizyczni. Aiden Davis jest ich liderem. Cole Wilkinson wykonuje dobrą robotę w farbie. Musimy wzmocnić naszą obronę przed asystami. „

Weir ma wrócić do sądu w piątek wieczorem w swoim domu przeciwko Johnowi Marshallowi. Początek meczu JV zaplanowano na godzinę 18:00

„Mamy tylko kilka drobiazgów do dopracowania” – powiedział Santangelo.

Wheeling Park ma zagrać w Bridgeport, Wirginia Zachodnia, w sobotę po południu u siebie. Czas napiwku jest ustawiony na 16:30