Wersja Netflixa trylogii GTA stała się najbardziej udaną premierą gier na urządzeniu do przesyłania strumieniowego

Wersja Netflixa trylogii GTA stała się najbardziej udaną premierą gier na urządzeniu do przesyłania strumieniowego

Od debiutu Rockstara minął nieco ponad miesiąc Trylogia Grand Theft Auto Zremasterowane gry pojawiły się na platformie Netflix i już są najlepszymi grami, jakie kiedykolwiek wypuścił streamer.

W nowym Raport finansowyNetflix ujawnił, że wprowadzenie tego pakietu było jego najbardziej udaną premierą pod względem instalacji i zaangażowania. Gracz mobilny Doniesienia wskazują, że trylogia osiągnęła do tej pory 18 milionów pobrań, choć ani Netflix, ani Rockstar nie potwierdziły tych liczb.

Wśród trzech meczów Grand Theft Auto: San Andreas Mówiono, że odniósł największy sukces – 11,6 miliona pobrań. Samochody z Grand Theft Vice City Zajęło drugie miejsce z 4,1 milionami Wielka kradzież samochodu 3 Za cenę 2,4 mln.

Cała trójka cieszy się dużym szacunkiem i to widać Gorączka GTA Między graczami. Nic więc dziwnego Trylogia GTA Na Netfliksie radził sobie nieźle. Jednak dwuznaczność sukcesu może podkreślać stopień, w jakim gra w gry strumieniowe nie została jeszcze w pełni rozwinięta.

Z poprzednich raportów wynikało, że Netflix rozważał tę opcję Reklamy w grze Lub naładuj niektóre gry. Jedno i drugie pomogłoby zwrócić uwagę na usługę, którą Netflix stara się uczynić tak dużą, jak lista filmów i programów telewizyjnych.

W części swojego raportu finansowego dotyczącej gier streamer twierdzi, że usługa „nadal działa”. [in its] Początki.” Jeszcze w tym roku planuje dodać tytuły takie jak Hades Do Serwisu wraz z subofertą Gra w kalmary.

Gdzieś w tym wszystkim Netflix planuje przejście z urządzeń mobilnych na urządzenia mobilne Gry na konsole i PC. W przeciwieństwie do seriali, obecnie nie jest jasne, jak zdefiniować grę Netflixa i jest to problem, który Netfliks będzie musiał rozwiązać.

Aktualizacja: według MobileGamer ten artykuł został zaktualizowany o dodatkowe informacje na temat zgłoszonej liczby pobrań GTA Trilogy.

READ  Ujawniono globalne godziny premiery Starfield i specyfikację komputerów PC

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *