WhatsApp ogłasza rozpoczęcie testowania ulepszonych kontrolek „ostatnio widzianych”

Mówi się, że WhatsApp testuje rozszerzoną kontrolę prywatności na iOS i Androidzie.

WABetaInformacja Raporty Wersja WhatsApp 22.9.0.70, która zaczęła być wprowadzana do beta testerów iOS 16 kwietnia, zawiera nowe ustawienia prywatności Dotarłem do mojego testera Androida w marcu.

Raport stwierdza, że ​​nowe ustawienie „pozwala wykluczyć określone osoby z dostępu do Twoich informacji w WhatsApp”. Obejmuje to takie rzeczy, jak zdjęcia profilowe i informacje udostępniane za pośrednictwem sekcji Informacje o profilu oraz Ostatnio widziany Funkcja przydatna, gdy użytkownik był ostatnio aktywny.

WhatsApp wcześniej oferował użytkownikom dwukierunkowy wybór między udostępnianiem zdjęć profilowych, sekcji Informacje i danych ostatnio widzianych wszystkim kontaktom lub żadnemu z nich. Te nowe ustawienia zapewniają użytkownikom bardziej szczegółową kontrolę nad tym, jakie informacje udostępniają i komu.

WABetaInfo zauważa, że ​​wybranie ukrycia danych ostatnio widzianych przed kontaktem uniemożliwi użytkownikom zobaczenie danych ostatnio widzianych tej osoby i zakłada, że ​​funkcja nie może być nadużywana. Ale wydaje się, że nie dotyczy to osób, które nie chcą udostępniać zdjęć profilowych ani informacji.

Polecane przez naszych redaktorów

Te dokładniejsze kontrole zaczęły się pojawiać wraz z wydaniem WhatsApp na iOS w wersji 22.9.0.70 16 kwietnia, ale wydaje się, że nie dotarły do ​​wszystkich beta testerów w momencie pisania tego tekstu.

Poznaj nasze najlepsze historie!

zapisać się na Co nowego teraz Aby każdego ranka dostarczać nasze najważniejsze wiadomości do Twojej skrzynki odbiorczej.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do newslettera oznacza zgodę na Instrukcja użycia I Polityka prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania biuletynów.

READ  Cyfrowa sprzedaż Final Fantasy 14 zostaje wznowiona wraz z pojawieniem się nowych serwerów w Internecie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top