WhatsApp zauważył testy możliwości przesyłania multimediów jako aktualizacji statusu podczas udostępniania przez czat

Zauważono, że WhatsApp pracuje nad umożliwieniem użytkownikom przesyłania obrazu lub wideo jako aktualizacji statusu, gdy wysyłają treści multimedialne do odbiorcy w rozmowie. Zmiana może być rozszerzeniem opcji edycji odbiorców treści multimedialnych przed wysłaniem ich na czacie – aktualizacja, która pojawiła się w fazie testów na początku tego miesiąca. Mówi się, że WhatsApp pracuje nad aktualizacją zarówno dla urządzeń z Androidem, jak i iOS. Nie ma jednak konkretnego harmonogramu, kiedy zmiany będą dostępne dla użytkowników końcowych.

jak wzmiankowany za pomocą WhatsApp WABetaInfo tracker zawiera funkcję WhatsApp, która pozwala użytkownikom wybierać różnych odbiorców, w tym status, podczas wysyłania zdjęcia lub wideo na czacie. Umożliwi to użytkownikom łatwe tworzenie nowych aktualizacji statusu treści multimedialnych, które udostępniają swoim kontaktom na zasadzie indywidualnej.

WABetaInfo udostępnił zrzut ekranu WhatsApp na Androida Wersja beta wskazująca, że ​​trwają prace nad zmianą. Wspomniano również, że ta sama aktualizacja zostanie również dodana do przyszłej aktualizacji WhatsApp na iOS beta.

Mówi się, że WhatsApp zasugerował aktualizację w wersji beta na urządzenia z Androidem
Źródło obrazu: WABetaInfo

Na początku tego miesiąca WhatsApp udostępnił wersję beta aplikacji na Androida 2.21.24.11, która sugerowała możliwość edytowania odbiorców aktualizacji statusu przed przesłaniem zdjęcia lub filmu. Pomoże to użytkownikom ograniczyć widoczność ich statusu do określonych kontaktów.

Ostatnio zauważono, że WhatsApp pracuje nad Możliwość edycji odbiorców Przed udostępnieniem multimediów na czacie, aby umożliwić użytkownikom wybranie lub usunięcie określonych osób z listy kontaktów, które otrzymają wybrane zdjęcie lub wideo. Podobno WhatsApp dla Androida beta 2.21.25.19 zawiera odniesienia do tej aktualizacji, chociaż zmiany nie są udostępniane beta testerom.

Oprócz ułatwienia odbiorcom edycji treści multimedialnych, WhatsApp pojawił się w zeszłym tygodniu Praca nad nowym interfejsem aparatu Skrót Flash został przeniesiony z lewego dolnego rogu do prawego górnego rogu ekranu. Interfejs będzie również zawierał dostęp do najnowszych zdjęć zamiast skrótu Flash.

READ  Przeciekające zdjęcia Samsung Galaxy S22 Ultra pokazują obsługę rysika S Pen i płaski tył

do najnowszego Nowości technologiczne i RecenzjeŚledź Gadżety 360 na Świergoti Portal społecznościowy Facebooki Wiadomości Google. Aby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

Jagmeet Singh pisze o technologii konsumenckiej dla Gadgets 360 z New Delhi. Jagmeet jest starszym korespondentem w Gadgets 360 i pisał wiele na temat aplikacji, bezpieczeństwa komputerowego, usług internetowych i rozwoju komunikacji. Jagmeet jest dostępny na Twitterze pod adresem @jagmeetS13 lub e-mailem pod adresem [email protected] Prosimy o przesyłanie potencjalnych klientów i wskazówek.
jeszcze

Battlegrounds Mobile India wprowadza stałe zasady blokowania urządzeń, aby odstraszyć oszustów

Powiązane historie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top