Wielki finał rozrywki w NRL 2021: Kate Miller-Heidke, Ian Moss, Timmy Trumpet

Mnóstwo gwiazd wystąpi w wielkim finale NRL, podczas gdy Brisbane odda hołd królom ligi rugby przed meczem, a King George Square zostanie przemianowany na King Wally Square.

Wielki finałowy tydzień oficjalnie rozpoczął się w niedzielny wieczór, gdy ratusz w Brisbane, King George Tower i Hilton rozświetlili kultowe obrazy z sezonu, na cześć fanów gry Penrith i South Sydney oraz podziękowania społeczności Queensland za ich gościnność . .

King George Square w Brisbane CBD został przemianowany na King Wally Square na cześć Queensland Immortal Wally Lewis w ramach NRL Fan Fest w czwartek i piątek, którego kulminacją było pojawienie się obu drużyn w piątek po południu.

„Myślę, że wybór nazwy jest świetny” – powiedział Lewis ze śmiechem w niedzielę wieczorem.

„Wiele osób pytało mnie, czy uważam, że to trochę festiwal śmiechu. Tak, ale po śmierci króla Jerzego myślę, że było to 83 lata temu, został nazwany na jego cześć. Ona nie planuje śmierci wkrótce.

– Posiadanie takiego zaszczytu jest z pewnością wspaniałe, ale jestem w pełni świadomy, że będzie on trwał tylko wtedy, gdy Finał Rugby League trafi na listy przebojów i powróci na King George Square natychmiast po zakończeniu meczu.

Lewis powiedział, że jest bardzo dumny z mieszkańców Queensland za udzielanie wsparcia graczom NRL w ostatnich miesiącach w trudnych okolicznościach.

Rozrywka przed meczem w przyszłą niedzielę na Suncorp Stadium będzie tematem Queensland z lokalną supergwiazdą Kate Miller-Heidke śpiewającą hymn narodowy, a nagradzany piosenkarz i autor tekstów poprowadzi rozrywkę z Ianem Mossem, który jest szanowany na całym świecie. Jeden z najsłynniejszych muzyków australijskich.

DJ-e ​​i producenci Stafford Brothers, multiplatynowy DJ, producent i instrumentalista na żywo Timmy Trumpet, światowej sławy muzyk i kompozytor didgeridoo William Barton oraz 40-osobowa orkiestra uzupełnią wielką rozrywkę finałową, która obejmie również oszałamiający pokaz świetlny.


Zdobądź najważniejsze chwile ze wstępnych finałów

Dyrektor generalny NRL, Andrew Abdu, powiedział, że tygodniowe świętowanie było odpowiednim sposobem, aby podziękować Queensland za wsparcie w Telstra Premiership w 2021 roku po tym, jak 13 drużyn przeniosło się do Sunshine State w lipcu z powodu pandemii COVID-19.

„To historyczny tydzień dla ligi rugby w Queensland, ponieważ będziemy oświetlać niektóre z najsłynniejszych zabytków Brisbane kultowymi obrazami z naszego sezonu” – powiedział.

„To także okazja, aby podziękować fanom i mieszkańcom Queensland za gościnę nas w 2021 roku.

Król Queensland, Wally Lewis.
Król Queensland, Wally Lewis.
© NRL. Zdjęcia

„Wielki Finał to coś więcej niż tylko mecz, to tygodniowe święto klubów, piłkarzy i przede wszystkim kibiców.

„Ten tydzień jest dla nas również okazją do pobudzenia lokalnej gospodarki. Goście z całego Queensland będą w Brisbane na Wielki Finał. Pierwsze niestandardowe bilety zostały wyprzedane, a ostatnie 7000 biletów zostanie wydanych w poniedziałek ”.

Premier Queensland Anastasia Balachchuk powiedziała, że ​​emocje związane z Wielkim Finałem będą w tym tygodniu wysokie.

„Zawsze mówiłem, że Queensland zasłużyło na wielki finał” – powiedziała.

„Cieszymy się, że nasza solidna reakcja zdrowotna umożliwiła to.Główne wydarzenia sportowe pompują miliony dolarów w firmy w Queensland, wspierając lokalne miejsca pracy i pomagając odbudować naszą gospodarkę.

„Dzięki Magic Round zobaczyliśmy ogromne korzyści, jakie takie wydarzenia mogą przynieść biznesowi turystycznemu i hotelarskiemu. Wielki finał NRL to spełnienie marzeń fanów piłki nożnej w całym stanie. Zachęcam wszystkich mieszkańców Queensland do jak najlepszego wykorzystania finału tutaj w sercu ligi rugby.”

Miller-Heidke powiedziała, że ​​była „tak szczęśliwa i dumna, że ​​mogła zaśpiewać w Wielkim Finale – to ogromny zaszczyt”, podczas gdy Moss nie jest obcy w Wielkim Finale.

Kultowe Cold Chizelles występują Ian Moss i Jimmy Barnes w finale mistrzostw NRL 2015.
Kultowe Cold Chizelles występują Ian Moss i Jimmy Barnes w finale mistrzostw NRL 2015.
© NRL. Zdjęcia

„Występ w Wielkim Finale 2015 z Cold Chisel był jednym z profesjonalnych momentów, na które wszyscy czekamy z niecierpliwością, więc powrót na Wielki Finał Telstra Premiership 2021 na stadionie Suncorp w pięknym Sunshine State to zaszczyt.

„Dzielenie sceny z niezwykle utalentowaną Kate Miller-Heidke i Williamem Bartonem to dodatkowy bonus i prawdziwy prezent. Nie mogę się doczekać”.

Burmistrz Adrian Schreiner powiedział, że zmiana nazwy King George Square po King Wally i rozświetlenie ratusza w barwach drużyny NRL było okazją do świętowania nadchodzącego Wielkiego Finału w Brisbane.

– Fani piłki nożnej Queensland zawsze chcieli, aby wielki finał odbył się na stadionie Suncorp, który pozostaje najlepszym stadionem rugby na świecie – powiedział.

„Teraz, kiedy to się wreszcie stało, chcemy, aby miasto świętowało i korzystało z tej wspaniałej okazji, tworząc prawdziwy klimat festiwalu.


Każda próba finalistów

„Zmiana nazwy areny na cześć Kinga Wally’ego, uważanego za jednego z najlepszych graczy ligi rugby, który kiedykolwiek nosił parę butów, oraz oświetlenie ratusza w barwach drużyny NRL pomoże ludziom się podekscytować”.

Dzisiejszy Wielki Finał obejmie również Wstępne Finały Superpucharu Entrust.

Ostateczny przydział biletów Fans Bay, dla fanów Penrith i Souths, zostanie wydany w poniedziałek, a członkowie klubu przybędą na bilety o 10 rano, a pozostałe miejsca zostaną wyprzedane o 16:00.

Bilety są dostępne przez www.nrl.com/bilety

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top