Wildcats Face Creighton w Omaha

Omaha, Neb. – Arizona Wildcats (24-12 lat) i Creighton Blue Jays (21-8 lat) rywalizują we wtorek w serii dwóch meczów na Charles Schwab Field Omaha, domu College World Series.

Oba mecze zostaną pokazane w ogólnokrajowej telewizji, z poniedziałkowym meczem na FS1 i wtorkowym meczem na CBS Sports. Dzikie koty będą chciały się odbić po porzuceniu ostatniego biegu szlakiem w Utah.

Czternaście Wildcats, które oglądały mecz w 2021 College World Series, wraca do Charles Schwab Field Omaha na Creighton Series.

Więcej informacji poniżej pełna zapowiedź weekendu.

 
Data Zniżka Czas (MST) / wynik arizona jar słoik zniżek
Poniedziałek 18 kwietnia kretoński 16:00 LHP Holden Christian (2-2, 4.15) RHB Dylan Tebrick (5-1, 2.81)
wtorek 19 kwietnia kretoński 18:00 Do ogłoszenia Do ogłoszenia

Wyłączanie…

  • Arizona Wildcats kończą swoją podróż w dwumeczowym meczu z Creighton Bluejays w Omaha w stanie Nebraska. Oba mecze zostaną rozegrane na Charles Schwab Field Omaha, domu College World Series.
  • Oba mecze zaplanowano w ogólnopolskich transmisjach telewizyjnych. Poniedziałkowy mecz będzie transmitowany w Fox Sports 1, a wtorkowy mecz będzie transmitowany w CBS Sports.
  • Mecze w tym tygodniu będą pierwszym spotkaniem pomiędzy tymi dwoma programami. Creighton to drugi zespół, w którym Arizona zagrała po raz pierwszy w tym roku, po Teksasie na początku marca.
  • Arizona zdobyła co najmniej jedną serię w 208 kolejnych meczach, najdłuższą passę aktywnych bramek w Power Five i drugą najdłuższą passę w historii programu. Od zakończenia najdłuższej znanej passy w historii szkoły dzielą ich 24 mecze.
  • Pięć byłych żbików, które znalazły się na liście otwarcia MLB 2022: INF Bobby Dalbec (Red Sox), RHP Taylor Miguel (Mets), RHB Marc Melancon (Diamondbacks), nos Kevina Newmana (Buccaneers) i nos Alfonso Rivasa (Cubs).
  • łapacz Daniel Susak i gracz defensywny Tanner Utremba Obecnie zajmuje pierwsze i drugie miejsce w rankingu Pac-12 z odpowiednio 62 i 53 wynikami. Susac prowadzi również Pac-12 ze średnią 385 mrugnięć i ogólną bazą 101.
  • Zapolowy Mac Bingham Udało mu się bezpiecznie bazować w 23 kolejnych meczach, najdłuższej aktywnej passie w drużynie i najdłuższej passie w jego karierze. gracz Nick McLoughry (16 gier) i O’Tremba (12 gier) obaj ćwiczą passy na bazie.

Niektóre z tematów serii: Arizona Wildcats dopracowuje swoją podróż serią dwóch meczów przeciwko Creighton Bluejays w Omaha… Oba mecze z serii zostaną rozegrane w Charles Schwab Field Omaha, domu College World Series, w którym Wildcats ostatnio grali w czerwcu 2021 roku. Obie gry z tej serii są przeznaczone dla telewizji krajowej; Poniedziałkowy mecz będzie transmitowany w Fox Sports 1, a wtorkowy mecz będzie transmitowany przez CBS Sports Network… Ta seria będzie pierwszym w historii spotkaniem między tymi dwoma programami… Creighton to drugi zespół z Arizony, który zagra w pierwszym czas. W tym roku, po Teksasie w marcu tego roku… The Wildcats strzeliły przynajmniej jedną serię w 208 kolejnych meczach, najdłuższą aktywną passę bramek w Power Five i drugą najdłuższą passę w historii programu… Łapacz Daniel Susak i gracz defensywny Tanner Utremba Obecnie zajmuje pierwsze i drugie miejsce w Pac-12 z odpowiednio 62 i 53 trafieniami… Susac prowadzi również konferencję pod względem średniej mrugnięcia (.385) i łącznej liczby baz (101)… Zapolowy Mac Bingham Udało mu się bezpiecznie bazować w 23 kolejnych meczach, najdłuższej aktywnej passie w drużynie i najdłuższej passie w jego karierze… Creighton jest prowadzony przez 19-letniego trenera Eda Servaisa… Trener Serveis jest wujkiem byłego Gracz Creighton i obecny menedżer Seattle Mariners Scott Servise.

STREAKONOMIA: Obrońca Mac Bingham Prowadzenie zespołu z aktywną passą 23 gry w bazie,[دت بك]Do 8 marca przeciwko Nowemu Meksykowi. W trakcie swojej imponującej passy Bingham osiągnął procentowe średnie 0,344 i 0,410, z ośmioma występami z wieloma trafieniami. Jego występy w tej passie podniosły jego średnią przebojów sezonu z 0,196 do obecnego poziomu 0,295. gracz Nick McLoughry (16 meczów) i zawodnik defensywny Tanner Utremba (12 gier), ćwicząc również linie biegnące po bazie w kierunku Creighton Series. McClaughry radził sobie bezpiecznie w siedmiu meczach z rzędu i miał najdłuższą passę w sezonie i najdłuższą passę w drużynie. O’Tremba i łapacz Daniel Susak Nie są daleko w tyle dzięki serii trafień po sześciu meczach.

dziki bieg: Arizona strzeliła co najmniej jedną serię w 208 kolejnych meczach – nie przegrali w finale od porażki 1:0 w Waszyngtonie 17 marca 2018 r. Seria 208 goli Wildcats to najdłuższa aktywna passa w Pac -12 i 84 mecze więcej niż najbliższa drużyna Oregon (124 mecze). Jest to również najdłuższa aktywna passa wśród wszystkich programów Power Five i trzecia najdłużej działająca w historii programu. W ciągu 208 meczów Arizona została zawieszona na trzy lub mniej rund tylko 34 razy. Z drugiej strony podczas passy strzelili pięć lub więcej przebiegów 120 razy. Arizona, Oregon i Zachodnia Wirginia to jedyne programy w Power Five, w których zapisy trwają dłużej niż 100 gier.

Dzień otwarcia MLB ’22: Pięć byłych żbików znalazło się w pierwszych składach Major League Baseball. Bobby Dalbeck (Boston Red Sox), prawy melonik Taylor Miguel (New York Mets), prawy obrońca Mark Melancon (Arizona Diamondbacks), Kevin Newman (Pittsburgh Pirates) i Alfonso Rivas (Chicago Cubs) otworzyli w tym tygodniu sezon 2022. Ponadto trzech byłych graczy Arizona State jest obecnie trenerami Major League: Terry Francona (kierownik Cleveland Guardians), Kevin Long (trener nietoperzy, Philadelphia Phillies) i Shelley Duncan (koordynator ds. analityki, Chicago White Sox). Wreszcie, 25 Wildcats rozpoczęło w tym tygodniu swoje mniejsze sezony ligowe; Pełną listę można znaleźć na stronie piątej tych notatek.

bąbelki byka: Para praworęcznych środków przeciwbólowych miała kluczowe znaczenie dla sukcesu Wildcats w tym sezonie: Trevor Long I Królowa Flanagan. Duet Dynamic Rights wystąpił w tym roku 31 razy i razem osiągnął łączną erę 1,28 (7ERx49.1IP). Zarówno Long (0,181), jak i Flanagan (0,236) mają przeciwników, których średnia jest ograniczona do trywialnej. Wyróżniali się również w grze konferencyjnej Pac-12, z ich ERA w tych grach na poziomie 1,80 (5ERx25.0IP). Para zmierzyła się z przeciwnikami bez zwycięstwa w 27 z 31 meczów w tym sezonie. W szczególności Flanagan celował w nabijaniu hitów, osiągając średnią 9,7 tys./9 w połowie sezonu regularnego.

Dodatkowe dodatkowe, przeczytaj o tym wszystko: W ciągu 36 meczów ofensywa Arizony połączyła się w oszałamiającą liczbę 127 uderzeń bazowych, co dało drugi najlepszy wynik w Pac-12. Wildcats przeciętnie 3,5 dodatkowej bazy na mecz, używając łapacza Daniel Susak (23) i gracze zewnętrzni Tanner Utremba (19) i Chase Davis (18) prowadzi. Arizona skorzystała ze znacznych rozmiarów pola Hi Corbett od czasu przeprowadzki tam w 2012 r. – w ciągu ponad dziesięciu lat od przeprowadzki prowadzonej przez Wildcats do Pac-12 z 1788 dodatkowymi trafieniami w bazę (druga: Stanford, 1627). W tym czasie Arizona podbiła konferencję sześć razy i trzy razy pięć razy.

Departament Obrony: Przy zdrowym koncie i wszystkich grających na swoich normalnych pozycjach obrona Arizony ostatnio się poprawiła. Wildcats nie popełniły żadnego faulu na polu w każdym z ostatnich czterech meczów, co oznacza pierwsze cztery kolejne bezbłędne gry zespołu od czasu, gdy zespół 2018 otworzył rok czterema rozgrywkami bez fauli. Obrońca Tanner Utremba Była stabilną ręką defensywną dla Wildcats, rozpoczynając 32 gry na boisku i strzelając doskonały 1000 przy 62 okazjach. student Tommy Splinktóry brał udział w 22 meczach pomiędzy pierwszą bazą (18 meczów) a łapaczem (4 mecze), zdobył 989 procent frekwencji na 184 szanse. Daniel SusakCodzienny gracz rozpoczynający karierę w Arizona State prowadzi zespół z 282 szansami w defensywie w tym roku i 982 frekwencjami.

READ  Artur "Sztuka" E. Zimmerman | Wiadomości, sport, praca

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top