Wprowadzono tylko przenośne głośniki Bluetooth Corsea Soundwave i Skybeats TWS Albatross: cena, funkcje i więcej

Wprowadzono tylko przenośne głośniki Bluetooth Corsea Soundwave i Skybeats TWS Albatross: cena, funkcje i więcej
Popularna marka audio Just Corsea rozszerzyła swoją ofertę produktów o bezprzewodowe słuchawki douszne Soundwave i Skybeats oraz głośnik Bluetooth Albatross. Obie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w aktywną redukcję szumów i redukcję szumów otoczenia. Z kolei głośnik Bluetooth zasilany jest akumulatorem o pojemności 1800mAh i wbudowanym mikrofonem.

Cena i dostępnośćBezprzewodowe słuchawki douszne Just Corsea Soundwave są dostępne w cenie 1599 rupii indyjskich i można je kupić w wersji czarno-białej. Bezprzewodowe słuchawki douszne Skybeats True kosztują 1399 rupii indyjskich i można je kupić w wersji czarno-białej. Głośnik Bluetooth Albatross kosztuje 2299 rupii indyjskich i jest dostępny w kolorach czarnym, niebieskim i zielonym.

Wszystkie nowe produkty audio zapowiadane przez Just Corsea są dostępne online na stronie internetowej firmy oraz w sklepach e-commerce. Urządzenia można także kupić stacjonarnie w autoryzowanych sklepach detalicznych na terenie kraju.

Funkcje bezprzewodowych słuchawek dousznych Soundwave TrueBezprzewodowe słuchawki douszne Soundwave True są wyposażone w sześć mikrofonów oraz funkcję aktywnej redukcji szumów i hałasu otoczenia. Firma twierdzi, że słuchawki douszne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wciągające i pozbawione zakłóceń wrażenia dźwiękowe.

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w przetwornik 13 mm i zapewniają do 40 godzin pracy bateryjnej na jednym ładowaniu. Słuchawki douszne są wyposażone w tryb gry z niskim opóźnieniem wynoszącym 40 ms. Bezprzewodowe słuchawki douszne Soundwave True mają stopień ochrony IPX4, dzięki czemu urządzenie jest wodoodporne.

Funkcje prawdziwych bezprzewodowych słuchawek Skybeats
Bezprzewodowe słuchawki douszne Skybeats True są wyposażone w cztery mikrofony i przetwornik 10 mm. Słuchawki douszne są wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów i redukcji hałasu otoczenia.

Lekkie słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin pracy na jednym ładowaniu. Słuchawki są wyposażone w technologię Bluetooth w wersji 5.3 i stopień ochrony IPX4, dzięki czemu urządzenie jest wodoodporne. Słuchawki douszne charakteryzują się eleganckim wyglądem i łatwą obsługą dotykową.

READ  Rozwiązanie Google na problem zielonej bańki iMessage jest niesamowicie świetne

poszerza się


Głośnik Bluetooth Albatros
Głośnik Bluetooth Albatross jest zasilany baterią 1800 mAh i ma elegancki i nowoczesny wygląd ze światłami RGB. Głośnik Bluetooth ma moc wyjściową 20 W. Głośnik Bluetooth jest wyposażony w obsługę kart USB, AUX i TF. Głośnik posiada również funkcję FM. Firma twierdzi, że głośnik Bluetooth zapewnia do 4 godzin pracy bateryjnej na jednym ładowaniu.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *