Wreszcie Rotom Phone otrzymał drugi aparat

Telefon Rotom otrzymał dużą aktualizację. po podaniu W dzielnicy Gallar trzy lata temuzaktualizowana wersja Smartfon zamieszkany przez Pokemona Wreszcie przełącza się z jednej tylnej kamery na dwie kamery. Telefon będzie dostępny wkrótce W nowej dzielnicy Paldea tak.

Trudno powiedzieć, co to za drugi obiektyw – tak naprawdę widzę tylko, że główny obiektyw pozostaje niebieski, a nowy drugi czarny. Myślę, że to za mało informacji, aby zgadnąć, czy ten nowy obiektyw to teleobiektyw, ultraszerokokątny, czy coś innego, chociaż mam nadzieję, że uda mi się użyć tego drugiego aparatu do robienia zdjęć Najlepszy nowy chłopiec Fido.

Co więcej, ten nowy telefon Rotom wydaje się być w dużej mierze iteracyjnym ulepszeniem w stosunku do swojego poprzednika. Jedną z nowych funkcji jest tajemniczy, świecący na niebiesko pierścień na środku urządzenia. Może to jest do ładowania bezprzewodowego? Pierścień jest ustawiony dokładnie tam, gdzie się tego spodziewałeś Bezprzewodowa cewka ładująca ma być, po wszystkim. Chociaż nie pamiętam, abym musiał ładować mój Rotom Phone w Galar, myślę, że to dobrze, że ładowanie bezprzewodowe jest opcją Kiedy jestem w jednej z Paldea Training Schools.

To rozczarowujące, że duże kropki na górze i na dole telefonu Rotom nadal tkwią w nowej generacji. Oznacza to, że wsuwanie się do kieszeni może nadal być niewygodne, ale w Paldei, Plecaki wydają się być modne – Chyba będę musiał wybrać jedno jako miejsce na schowanie telefonu. (Może kiedyś będziemy Telefon rotacyjny Mini.)

Kto potrzebuje kija do selfie, skoro telefon Rotom może unosić się na wodzie?
Zdjęcie: The Pokémon Company

Brak informacji na temat obsługi 5G, co może ułatwić utrzymywanie kontaktu ze znajomymi podczas podróży przez Paldeę. Ale naprawdę mam nadzieję, że wyścig w kierunku 5G stanie się czymś w Paldea Jak to się stało w innych regionach.

The Firma produkująca telefon Rotom Potwierdzony W komunikacie prasowym Pokédex i mapa zostaną pobrane z powrotem na urządzenie. Ale będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jakie inne nowe funkcje mogą być dostępne, abyśmy mogli sami wypróbować nowy telefon Rotom 18 listopada.

READ  Psychonauts 2 w końcu ożywił grupę i nie mógłbym być szczęśliwszy

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top