Wskazówki, porady i odpowiedzi z serii „Strands” New York Timesa, wydanie 124, na sobotę, 6 lipca

Wskazówki, porady i odpowiedzi z serii „Strands” New York Timesa, wydanie 124, na sobotę, 6 lipca

Szukasz podpowiedzi, wskazówek i rozwiązań na piątkowe Nici? Znajdziesz go tutaj:

ForbesaWskazówki, historie i anegdoty z dzisiejszego New York Timesa na piątek, 5 lipca

Witamy ponownie, Strindstarianie! To pierwszy dzień, w którym piszę ten przewodnik od trzech tygodni, a moi koledzy Chris Holt i Paul Tassie przejmują obowiązki w tygodniach, w których sam nie piszę tego przewodnika. Cóż za radość w pracy zespołowej!

Jest to także pierwszy przewodnik po Strands, który napisałem po tym, jak aplikacja dołączyła do sekcji/aplikacji gier New York Timesa, będąc do tego momentu w fazie beta. Witam wszystkich nowych graczy Strands, których różnie nazywam Stranders, Stranded, Stradistas itp.

Jeśli grasz w Worlde, omawiam tę grę codziennie, więc bądź pewien Śledź mnie tutaj, na tym blogu Dzięki temu nie przegapisz żadnego wpisu, wszystkie są zabawne, ekscytujące i urocze. Jestem bardzo pokorny, jeśli nie zauważyłeś.

Jak grać w Strands

Gra logiczna New York Timesa Strands to klasyczna gra polegająca na wyszukiwaniu słów. Gra jest obecnie w fazie beta, co oznacza, że ​​będzie kontynuowana tylko wtedy, gdy codziennie będzie w nią grać wystarczająca liczba osób. Innymi słowy, graj dalej. Naszą wspólną misją jest utrzymanie tej gry przy życiu i dostępności w aplikacji!

Dostępna jest nowa gra o nazwie Strands, w którą możesz grać codziennie. Gra wyświetli siatkę liter o wymiarach sześć na osiem. Celem jest znalezienie grupy słów, które mają ze sobą coś wspólnego, a ty będziesz miał pojęcie, o czym jest ta grupa. Gdy znajdziesz popularne słowo, pozostanie ono podświetlone na niebiesko.

Będziesz także musiał znaleźć specjalne słowo zwane spangramem. Dzięki temu dowiesz się, co te słowa mają ze sobą wspólnego. Spanggram łączy dwie przeciwne strony planszy. Chociaż słowo kluczowe nie byłoby rzeczownikiem specjalnym, spangram może być rzeczownikiem specjalnym. Gdy znajdziesz słowo spangram, będzie ono nadal podświetlone na żółto.

smyczki Jednak nadal nie jest ona dostępna w aplikacji New York Times Games Możesz w to zagrać tutaj.

Jakie są dzisiejsze wskazówki dotyczące wątków?

Przewiń powoli! Zaraz po napiwku na dany dzień smyczki Zagadka, zdradzę, jakie są słowa odpowiedzi.

Oficjalna podpowiedź do dzisiejszego tematu wybrzeże Zagadka brzmi: Powiedz coś

Oto dodatkowa wskazówka, która pomoże Ci znaleźć rozwiązanie: Słowa opisujące komunikację

Jakie są odpowiedzi na dzisiejsze wątki?

Uwaga, spoiler! Nie przewijaj strony na dół, dopóki nie będziesz gotowy na dzisiejsze wiadomości smyczki Odpowiedzi.

Spanggram dzisiaj

Najpierw podam ci krótki kod i pokażę, gdzie on się znajduje w sieci. Potem powiem ci inne słowa i pokażę, jak pasują do siatki.

To jest Twoje ostatnie ostrzeżenie!

Dzisiaj smyczki Spanggram jest. . .

życie morskie

Oto gdzie Spangram jest w sieci:

Odpowiedzi na wszystkie dzisiejsze tematy

Zanim pokażę odpowiedzi, podam kilka wskazówek do każdego słowa, ponieważ niektóre z tych słów były bardzo trudne, a inne bardzo łatwe. Podam tylko dwie pierwsze litery każdego słowa, abyś mógł najpierw spróbować je odgadnąć:

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, Poniżej spoilery!

Oto pełna lista słów:

  • On mówi
  • Szyld
  • Całkowicie kompletny
  • On mówi
  • przechodzić
  • Mówi
  • Ogłaszać

Szczegóły dzisiejszych wątków

Co dziwne, dzisiejsza górna połowa stawki była dla mnie bardzo łatwa, podczas gdy dolna połowa była dla mnie myląca. Niemal natychmiast udało mi się znaleźć słowo ROZMOWA, a po nim ZNAK. Potem niemal natychmiast odkryłem słowo ARICULATION – spangram, zanim znalazłem słowa WYKONAJ i MÓW.

Potem byłem zdezorientowany. Litera X zmyliła mnie, podobnie jak dwa S, o których wiedziałem, że powinny być końcem tego słowa. Kiedy w końcu mogłem powiedzieć EXPRESS, było to wystarczająco jasne, ale nawet wiedząc, że pozostało mi tylko jedno słowo, zajęło mi trochę czasu, zanim wymyśliłem DEKLARACJA. Podsumowując, była to dzisiaj bardzo dobra łamigłówka!

Jak dzisiaj poradziłeś sobie z włosami? Opowiedz mi dalej Świergot I Facebook.

Upewnij się, aby to sprawdzić mój blog Moje codzienne przewodniki po Wordle oraz wszystko, co piszę o programach telewizyjnych, przewodnikach po streamingu, recenzjach filmów, relacjach z gier wideo i nie tylko. Dzięki, że wpadłeś!

READ  Australijczycy będący celem nowego oszustwa dotyczącego „designerskich mebli” w serwisie Facebook Marketplace wydają pilne ostrzeżenie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *