Wśród plotek o Supermanie i Justice League wyciekła nowa gra od dewelopera Gotham Knights

Wygląda na to, że WB Games Montreal również pracuje nad nową osobną grą Rycerze Gotham, który ma ruszyć w przyszłym roku. Niestety nie wiemy, czym jest ta tajemnicza gra. Jednak w ciągu ostatniego roku pojawiły się plotki, że WB Games Montreal ma dwie gry w fazie rozwoju. Niektóre z tych plotek wskazują na istnienie Nadczłowiek Gra. inni, a Oddział Sprawiedliwości Gra.

Przeciek pojawia się w formie profilu LinkedIn dewelopera z WB Games Montreal, a dokładniej starszego artysty w studiu, który zauważa, że ​​pracuje nad nową, niewydaną grą „oprócz naszych dotychczasowych obowiązków na Rycerze Gotham. „

Do momentu publikacji żadna z zaangażowanych stron nie skomentowała tego przecieku i wywołanych nim spekulacji. Nie spodziewamy się, że to się zmieni, ale jeśli tak się stanie, postaramy się odpowiednio zaktualizować historię.

Czymkolwiek jest ten projekt, jest duża szansa, że ​​nie usłyszymy o nim wcześniej Rycerze Gotham Wersje, a obecnie plik Ordynans Gra nie ma daty premiery po „2022”.

„Batman nie żyje. Ogromny świat przestępczy ogarnął ulice Gotham City”, mówi oficjalne ogłoszenie o nadchodzącej grze. „Teraz to od rodziny Batmana: Batgirl, Nightwinga, Czerwonego Kapturka i Robina zależy ochrona Gotham, niesienie nadziei jej mieszkańcom, dyscyplinowanie gliniarzy i strach przed przestępcami. Od rozwiązywania zagadek, które łączą najmroczniejsze rozdziały w mieście historię do pokonania znanych złoczyńców w epickich konfrontacjach, musisz ewoluować w nowego Mrocznego Rycerza i ocalić ulice przed pogrążeniem się w chaosie.

Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Aby porozmawiać o wszystkich grach. Jaką grę DC chciałbyś zobaczyć w WB Games Montreal? Rycerze Gotham?

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z grami – w tym nie tylko najnowszych plotek, raportów, przecieków i spekulacji, ale także najnowszych oficjalnych wiadomości – kliknij tutaj. Tutaj.

READ  To tak, jakbyśmy byli w Mad Maxie: ostrzeżenia dla Amazon, gdy pogłębiarki do wydobywania złota okupują rzekę | Brazylia

Parzysty , VGC.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top