Wszechstronny KL Spot IP™ kontynuuje radosną ewolucję innowacji oświetleniowej IP65

Wszechstronny KL Spot IP™ kontynuuje radosną ewolucję innowacji oświetleniowej IP65

W stale zmieniającym się świecie produkcji specjaliści od oświetlenia pragną dynamicznych narzędzi, które można łatwo dostosować i dostosować w mgnieniu oka. Wpisz wszystko w jednym Adres IP miejsca w Kuala Lumpur – Stabilna, jasna i wydajna oprawa, która może również pełnić funkcję profilera LED po dodaniu opcjonalnego modułu oprawy z napędem silnikowym, tworząc łatwą do dostosowania oprawę gotową rozpalić Twojego twórczego ducha. Co więcej, stopień ochrony IP65 umożliwia podbijanie przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz z niezrównaną wszechstronnością.

Uprość oświetlenie zewnętrzne
Firma Elation rozpoczęła pionierską podróż w kierunku uproszczenia zautomatyzowanego oświetlenia stałego dzięki projektowi KL Spot IP, który rozpoczął się od towarzyszącego mu KL Profile FC™. Dawno minęły czasy, gdy tkwiono w pułapce ograniczonych opcji. Czy potrzebujesz szybko przenosić urządzenia? Dzięki wbudowanemu obiektywowi zmiennoogniskowemu, który rozciąga się od 7° do 50°, możesz ustawić KL Spot IP w dowolnym miejscu i nadal uchwycić idealny rozmiar wiązki – nie są potrzebne żadne dodatkowe tubusy obiektywu. Przekłada się to na niższe koszty, uproszczoną konfigurację i niespotykaną elastyczność dla każdej lokalizacji i wyświetlacza.

Wyobraź sobie fotografowanie w ciepłej bieli z możliwością płynnego przejścia w chłodniejsze światło dzienne dzięki wbudowanym ustawieniom CCT w zakresie od 2400 K do 8500 K. Potrzebujesz żywego, kolorowego oświetlenia bocznego, aby odróżnić głośnik od tła? Naciśnij silnik LED RGBMA o pełnym spektrum działania. Czy masz wrażenie, że tłu brakuje głębi? Po prostu wybierz jedno z 13 dołączonych gobo, aby dodać urzekającą teksturę do swojego strzału – a wszystko to z całkowitą łatwością. Dodatkowo każda strona tego urządzenia jest napędzana silnikiem, co eliminuje potrzebę otwierania go w celu dokonania regulacji.

Doskonałe światło i kolor
Ta wyjątkowa oprawa emituje najwyższej jakości światło dzięki spójnej matrycy 5-kolorowych diod LED o mocy 305 W, emitujących źródła czerwone, zielone, niebieskie, miętowe i bursztynowe. Ten skalibrowany silnik RGBMA, charakteryzujący się współczynnikiem CRI 92 i natywną temperaturą barwową 6500 K, skąpie Twój kino pięknie rozproszonymi nasyceniami, delikatnymi pastelami i przestrajalnym białym światłem. Precyzyjnie dostrojone diody LED zapewniają nieskazitelną reprodukcję kolorów, zapewniając jednocześnie niesamowitą moc ponad 10 600 lumenów.

READ  Czy w tym miesiącu wyczyściłeś pamięć podręczną iPhone'a?

Mistrzostwo kolorów zajmuje centralne miejsce dzięki KL Spot IP, dzięki czemu Twoje projekty płynnie przekładają się na kamerę. Możesz łatwo skorygować przesunięcia od czystej bieli do zieleni lub magenty za pomocą regulacji przesunięcia zielonego/purpurowego i domyślnej biblioteki żeli. Od 2400 K do 8500 K, a także symulacja CMY i RGB, masz dostęp do doskonałej palety kolorów LED, w tym wspaniałej mieszanej bieli. Osiągnij idealny balans bieli dla swojego aparatu bez potrzeby stosowania zielonych żeli lub filtrów i zapewnij pracę bez migotania podczas pracy z szybkimi kamerami dzięki regulowanej częstotliwości odświeżania LED DMX.

Świat możliwości oświetleniowych
Ulepsz koncepcje wizualne dzięki złożonym projektom, kształtom lub teksturom, używając 6 obrotowych/indeksujących szklanych gobo i 7 nieruchomych szklanych gobo lub uzyskaj dostęp do koła animacji, aby uzyskać bardziej organiczne kształty lub realistyczny wygląd. Rzucaj delikatniejsze światło ze zmiennym mrozem lub uwolnij swoją kreatywność dzięki podwójnym pryzmatom, szybkiej elektronicznej migawce i lampie błyskowej. Pożegnaj się z rozpryskami na zdjęciach krajobrazowych i portretowych — opcjonalny zmotoryzowany moduł kadrowania/przysłony zapewnia łatwe rozwiązanie w przypadku skomplikowanych cięć migawki i precyzyjnej kontroli światła.

Co więcej, KL Spot IP został zaprojektowany z najwyższym szacunkiem dla cichych wymagań profesjonalnych teatrów i studiów, które działają na bardzo cichym poziomie. Możesz także włączyć tryb wyciszenia Elation, wyciszając wewnętrzny wentylator chłodzący, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dzięki zautomatyzowanej wszechstronności oświetlenia z opcjonalnymi możliwościami powiększania i kadrowania, KL Spot IP jest doskonałym wyborem dla szerokiej gamy potrzeb związanych z oświetleniem białym lub kolorowym, które można znaleźć w transmisji, na scenie lub w dowolnym miejscu występu. Wreszcie, stałe rozwiązanie punktowe LED nie wymaga żadnych kompromisów. Dzięki KL Spot IP możesz z wdziękiem dostosować się do nieoczekiwanych wyzwań, sprostać najśmielszym wymaganiom kreatywnym i dostarczać wyjątkowe produkty, których oczekują Twoi klienci.

READ  WhatsApp ogłasza rozpoczęcie testowania ulepszonych kontrolek „ostatnio widzianych”

Informacja: www.elationlighting.com

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *