Wszystko, co musisz wiedzieć o warsztacie parowym rFactor 2

Warsztat Steam rFactor 2 to repozytorium modów, samochodów i torów do samochodów wyścigowych Studio 397. Przedstawiamy podsumowanie wszystkich szczegółów.

Czym jest warsztat parowy RFACTOR 2?

Warsztat Steam to repozytorium treści tworzonych przez społeczność, która jest dostępna w formacie współczynnik r 2Status gracza pozwala na pobranie dodatkowych torów, samochodów, pakietów skórek i poprawionej grafiki HUD.

The współczynnik r 2 Warsztat Steam zawiera również oficjalnie zatwierdzoną zawartość przesłaną przez dewelopera platformy Studio 397 i Image Space Incorporated – współczynnik r 2Były skład budowlany.

Jak pobrać przedmioty z Warsztatu Steam dla rFactor 2?

Aby pobrać dowolny z tych elementów, musisz kliknąć przycisk Subskrybuj w obszarze warsztatu Sklepu Steam, a zawartość zostanie dodana do kolejki pobierania klienta Steam.

następnym razem współczynnik r 2 Rozpoczęta zawartość zostanie zainstalowana i będzie gotowa do użycia.

rFactor 2, zawartość BTCC

Ile kosztuje zawartość warsztatu parowego rFACTOR 2?

Wszystkie mody, tory i samochody z Warsztatu Steam w rFactor 2 można pobrać i używać za darmo.

Czy jakakolwiek zawartość rFACTOR Steam Workshop 2 jest oficjalnie certyfikowana przez STUDIO 397?

Tak, Studio 397 i Image Space Incorporated wydały kilka oficjalnych samochodów i torów dla współczynnik r 2 Przez współczynnik r 2 Warsztat parowy. Należą do nich takie jak Silverstone, samochody Renault Clio Cup oraz szereg oficjalnie licencjonowanych pojedynczych fotelików Tatuus.

Przygotowaliśmy już listę wszystkich Oficjalne samochody rFactor 2 A Wszystkie oficjalne utwory Z współczynnik r 2Sklep z przedmiotami Steam.

Czy modyfikacje społeczności z Warsztatu Steam w rFactor 2 są dobrej jakości?

Jak każdy zestaw modyfikacji, jakość może się różnić. Jednak standard jest w większości wysoki. Na przykład plik Alpine A110 mod autorstwa zespołu EnduRacers mods Oficjalnie zatwierdzony przez francuskiego producenta i zasymilowany w rCzynnik 2. system konkurencji.

READ  Telefon stworzony dla Ciebie

Jeśli chodzi o utwory, miejsca stworzone przez społeczność, takie jak Longford 1967, zostały dodane do listy oficjalnych treści Warsztatu Steam w Studio 397. Tor został pierwotnie stworzony przez członka społeczności woochoo, ale ze względu na wysoką jakość jego pracy, Longford 1967 działa teraz płynnie w współczynnik r 2lista ścieżek dla .

rFactor 2 Oreca P2 Le Mans

Czy mogę dodać własną zawartość do Warsztatu Steam rFACTOR 2?

Tak, każdy na Steamie „Poziom 1” lub wyższym zaakceptował Umowę Subskrypcji Steam i posiada kopię współczynnik r 2 Steam może dodawać zawartość do współczynnik r 2Warsztat Steam.

Nie oznacza to, że przesyłanie modów do warsztatu jest łatwe, ponieważ użytkownicy będą potrzebować pewnego stopnia umiejętności edycyjnych i znajomości systemu warsztatu, aby zaprezentować swoje mody publicznie.

Z drugiej strony Warsztat Steam to świetne miejsce dla zespołów modowych do zaprezentowania swojego talentu. Jest to również łatwe w użyciu doświadczenie dla współczynnik r 2 Gracze też, gdzie mogą instalować samochody, tory i inne mody jednym kliknięciem myszy. Jeśli masz bzika na punkcie dodawania elementów do listy pobierania, spodziewaj się długiego procesu instalacji przy następnym uruchomieniu platformy.

Pełne ujawnienie — Traxion.GG jest częścią rodziny marek Motorsport Games i Motorsport Games. Cała zawartość Traxion.GG została usunięta w formie redakcyjnej z gier wideo Motorsport Games i Stworzony przez dedykowany zespół.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top