Wyciek Pixela 6 Pro pokazuje, że będzie to najszybciej ładujący się telefon Google w historii

Telefony stają się coraz większe. Na przykład Pixel 6 Pro będzie miał ogromny ekran o przekątnej 6,7 cala, największy ze wszystkich telefonów marki Google do tej pory. Oczywiście, gdy te ekrany stają się większe, a procesory stają się mocniejsze, baterie muszą być większe, aby nadążyć za szybkością (to oczywiście pomaga w przypadku rozmiaru wewnętrznego). Według najnowszego przecieku Pixela 6, Pro będzie miał szybkie ładowanie do 33 W.

Ta wiadomość pochodzi z Programiści XDA, odwołując się do etykiety certyfikacji regulacyjnej Tajwanu dla urządzenia, które może ładować prądem do 11 V 3 A. Jeśli pamiętasz swoją podstawową elektrykę, oznacza to 33 waty soku. Nomenklatura wydaje się być w pewnym stopniu kompletna, więc wydaje się, że tak się dzieje. Niestety, aby skorzystać z tych prędkości, musisz mieć własną ładowarkę: podobnie jak Apple i Samsung, Google to zrobi Przestań dołączać ładowarki do telefonów Po Pixelu 5a.

33 waty to prawie dwukrotność maksymalnej szybkości ładowania 18 watów dla Pixel 5, Pixel 4 i Pixel 3. Powinno to spowodować znaczną poprawę prędkości ładowania, nawet przy 25% większej baterii niż w zeszłym roku (5000 mA na żądanie) do Po kolejnych przeciekach). 33 W, które pokonałyby niektórych największych konkurentów Androida, takich jak Galaxy S21 Ultra (25 W), pozostając daleko w tyle za dramatycznym ładowaniem 65 W telefonów takich jak OnePlus 9 i Asus ROG Phone 5.

Wyciek nie mówi nic o szybszym ładowaniu bezprzewodowym, chociaż wcześniejsze przecieki to sugerują Nowa wersja Pixel Stand Będzie obsługiwać szybsze ładowanie Qi 23W, które wymaga wbudowanego wentylatora. Pixel 6 i 6 Pro mają zostać oficjalnie wydane w ciągu najbliższych kilku tygodni. Czy czujesz się podekscytowany?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top