Wyciekający Samsung Galaxy A22 może być jak dotąd najtańszym telefonem 5G

Samsung obniżył ceny telefonów 5G do ziemi, gdy się ujawnił Galaxy A32 Wcześniej w tym roku, ale teraz przygotowuje się do spopularyzowania szybkiej łączności bezprzewodowej. Powracający mentor Ishan Agarwal ma Dany 91 telefonów komórkowych To, co wydaje się być kliknięciem w zdjęcia i specyfikacje Galaxy A22 5G, który jest tańszym urządzeniem. Budżetowy telefon 5G nie będzie się sam wyróżniał dzięki plastikowej obudowie, trzem tylnym kamerom (48 MP, 5 MP i 2 MP) oraz wycięciu aparatu do selfie w kształcie łzy – zamiast tego specyfikacja pomoże mu zwabić kupujących.

Mówi się, że Galaxy A22 5G działa na MediaTek Dimension 700 Chip i użyj 6,4-calowego (jeśli 1080p) LCD, aby obniżyć koszty, chociaż będzie miał dużą baterię 5000 mAh. Prawdopodobnie będziesz mieć mocniejszy ogólny telefon, decydując się na wariant LTE, chociaż otrzymasz ekran AMOLED i czwartą tylną kamerę 2 MP w porównaniu z wolniejszą technologią bezprzewodową.

Agarwal nie poznał ceny i dostępności żadnego z A22. Można bezpiecznie założyć, że nowy telefon obniży oficjalną cenę 280 USD za Galaxy A32 5G, jeśli pojawi się w USA, przed zwykle silnymi rabatami Samsunga. W rzeczywistości możesz kupić A32 5G za 205 USD w sprzedaży – A22 może z łatwością sprzedać za mniej niż 200 USD. Może to uczynić 5G bardziej dostępnym dla większej liczby osób, szczególnie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, w których marki, które nie podążają za Samsungiem Android, mają problemy.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top