Wyciekający Samsung Galaxy A22 może być jak dotąd najtańszym telefonem 5G

Samsung obniżył ceny telefonów 5G do ziemi, gdy się ujawnił Galaxy A32 Wcześniej w tym roku, ale teraz przygotowuje się do spopularyzowania szybkiej łączności bezprzewodowej. Powracający mentor Ishan Agarwal ma Dany 91 telefonów komórkowych To, co wydaje się być kliknięciem w zdjęcia i specyfikacje Galaxy A22 5G, który jest tańszym urządzeniem. Budżetowy telefon 5G nie będzie się sam wyróżniał dzięki plastikowej obudowie, trzem tylnym kamerom (48 MP, 5 MP i 2 MP) oraz wycięciu aparatu do selfie w kształcie łzy – zamiast tego specyfikacja pomoże mu zwabić kupujących.

Mówi się, że Galaxy A22 5G działa na MediaTek Dimension 700 Chip i użyj 6,4-calowego (jeśli 1080p) LCD, aby obniżyć koszty, chociaż będzie miał dużą baterię 5000 mAh. Prawdopodobnie będziesz mieć mocniejszy ogólny telefon, decydując się na wariant LTE, chociaż otrzymasz ekran AMOLED i czwartą tylną kamerę 2 MP w porównaniu z wolniejszą technologią bezprzewodową.

Agarwal nie poznał ceny i dostępności żadnego z A22. Można bezpiecznie założyć, że nowy telefon obniży oficjalną cenę 280 USD za Galaxy A32 5G, jeśli pojawi się w USA, przed zwykle silnymi rabatami Samsunga. W rzeczywistości możesz kupić A32 5G za 205 USD w sprzedaży – A22 może z łatwością sprzedać za mniej niż 200 USD. Może to uczynić 5G bardziej dostępnym dla większej liczby osób, szczególnie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, w których marki, które nie podążają za Samsungiem Android, mają problemy.

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *